Měřící přístroj
Měřený parametr
Reset filtru
Výrobci

Analyzátory spalin pro servis kotlů

Analyzátory spalin pro servis kotlů
Pro povinnou i nepovinnou kontrolu kotlů a jiných spalovacích zařízení nabízíme špičkové analyzátory spalin od dvou renomovaných evropských výrobců Seitron a KIMO Instruments, které umožňují provádění kompletního servisu na nejvyšší technické úrovni. Analyzátory spalin jsou vybaveny nejnovější technologií snímačů pro měření a výpočet všech potřebných parametrů diagnostiky spalovacího procesu. Kromě toho mají námi nabízené analyzátory zabudované další funkce pro tlakovou zkoušku těsnosti plynových potrubí, diferenční měření teploty vody na výstupu a zpátečce z kotle, měření tlaku plynu v potrubí, ionizačního proudu, rychlosti spalin. 

Nabízíme různé konfigurace analyzátorů spalin s bohatou výbavou funkcí a příslušenství v přijatelných cenách. Samozřejmostí našich služeb je záruční i pozáruční servis, pravidelné kalibrace, dodávky náhradních dílů, výměny spotřebního materiálu, takže se můžete plně spolehnout na bezproblémové používání analyzátorů spalin, které vám nabízíme. 

Na základě osm ročních zkušeností s prodejem analyzátorů spalin od výrobců Seitron a KIMO Instruments můžeme z hlediska servisu s hrdostí vyhodnotit tyto přístroje jako bezporuchové. Za výhodné konečné ceny vám nabízíme kompletní analyzační sady, takže už nemusíte nic dokupovat, abyste mohli analyzátor plnohodnotně používat.

Zobrazit:
Řadit podle:
Analyzátor spalin CASPERAnalyzátor spalin CASPER je kompaktní multifunkční analyzátor s úrovní..
20 160 Kč bez DPH
Nový analyzátor spalin CHEMIST 500​Nová série analyzátorů spalin SEITRON CHEMIST 500 navazuje ..
28 000 Kč bez DPH