Nová série analyzátorů spalin Seitron

Přidal admin 07.11.2014 0 Komentáře Novinky v nabídce,Analýza spalování,

Analyzátor spalin Chemist 500 od firmy Seitron reprezentuje současný stav techniky v oblasti diagnostiky spalovacího procesu při měření malých a středně velkých kotlů. Úspěšně navazuje na sérii Chemist 400, přičemž novými prvky jsou velký barevný displej, nové funkce pro současné měření rozdílu teploty vody na výstupu a na zpátečce, speciální snímač velmi nízkého tlaku a tahu s rozlišením 0,1 Pa v rozsahu do 250 Pa, univerzální vstup pro připojení různých měřících sond. aplikace pro Android, která umožňuje získat naměřené analýzy přímo do mobilního telefonu.

 

Chemist 500 přichází také s koncepcí jedné základní desky pro všechny nabízené konfigurace, ze kterých si může zákazník zvolit, např. základní konfigurace, pokročilá a kompletní konfigurace, která představuje analyzátor se 4 měřícími články, automatickými moduly a jinou výbavou ve stejném přístroji.

 

Analyzátor Chemist 500 je kompaktní přístroj se zabudovanou tiskárnou, multifunkční, v základní ceně má již veškerou výbavu pro provádění spolehlivého profesionálního servisu kotlů. Není třeba již nic dokupovat navíc. Tento analyzátor patří bezesporu mezi přístroje s nejlepším poměrem výkon / cena / výbava na současném trhu. Beroucí v úvahu bezporuchový provoz na základě osvědčené koncepce předchozích modelů firmy Seitron. Chemist 500 je dobrou investicí směrem ke profesionalitě, která přinese dlouhodobou spokojenost.

 

Podrobné technické údaje o přístroji a nabízené modely najdete na stránce:

 

http://www.meratex.cz/merici-pristroje/analyzatory-spalin/analyzator-spalin-chemist-500