CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Anemometry pro rýchlost větra

Naše nabídka zahrnuje i anemometry pro měření rychlosti větru pro různé využití, např. na jeřábech, při pracích ve výškách, pro kontrolu podmínek na sportovištích apod. Tyto anemometry mají zabudované i alarmy pro zapínání světelné nebo zvukové signalizace při překročení limitní rychlosti větru. Relé výstupy mohou přímo vypnout zařízení (např. jeřáb) v případě alarmu.

U bezdrátových modelů je komunikace mezi vrtulí a zobrazovací jednotky pomocí rádiového signálu na vzdálenost až 500 m.

Do vysokohorských podmínek nabízíme vyhřívané vrtule, které zabraňují vzniku námrazy a ledu na ložisku vrtule a mohou spolehlivě pracovat i při extrémních klimatických podmínkách v zimě. 

Zobrazit více

Anemometr rychlosti vetru WM44 s nevyhřívanou vrtulí

Jednoduchý měřící systém WM44-P od firmy IED Electronics je speciálně navržen pro monitorování rychlosti větru na jeřábech nebo jiných výškových objektech a všude, kde je kvůli bezpečnosti nutné regulovat provoz zařízení.
Cena na vyžádání

Anemometr rychlosti větra WM44 s vyhřívanou vrtulí

Měřící systém WM44 spolu s vyhřívanou anemometrickou sondou jsou určeny pro měření rychlosti větru při extrémních klimatických podmínkách.
Cena na vyžádání

Anemometr rýchlosti a směru větru WM44-EVO s vrtulovou sondou

Anemometr WM44-EVO od firmy IED electronics je navržen pro měření rychlosti a směru větru. Zobrazovací jednotka má krytí IP65. Anemometr má výstup 4-20 mA. 2 x vstup pro anemometrické sondy.
Cena na vyžádání

Anemometr rychlosti větru WM44 s bezdrátovou sondou

Anemometr WM44-P-RF od firmy IED Electronics je speciálně navržen pro bezkabelové monitorování rychlosti větru na jeřábech nebo jiných výškových objektech a všude, kde je kvůli bezpečnosti nutné regulovat provoz zařízení. Bezdrátový přenos signálu mezi vrtuľouvou sondou a zobrazovací jednotky. Stolní provedení.
Cena na vyžádání

Anemometr rychlosti a směru větru WM44-EVO s bezdrátovou sondou

Anemometr WM44-EVO od firmy IED electronics je navržen pro měření rychlosti a směru větru pomocí bezdrátové sondy. Zobrazovací jednotka má krytí IP65. Anemometr má výstup 4-20 mA. 2 x vstup pro anemometrické sondy
Cena na vyžádání

Anemometr rychlosti větru SAG-105

Kompaktní anemometr se zabudovanou světelnou a zvukovou signalizací podle přednastavených 2 alarmů. Je speciálně navržen jako vodotěsný pro monitorování rychlosti větru na jeřábech nebo při jiných konstrukčních pracích a všude, kde je kvůli bezpečnosti nutné regulovat provoz zařízení.
Cena na vyžádání

Anemometr rychlosti větru s datalogerem WM44-PD-RF - bezdrátové měření

Anemometr WM44-P-RF od firmy IED Electronics je speciálně navržen pro bezkabelové monitorování rychlosti větru na jeřábech nebo jiných výškových objektech a všude, kde je kvůli bezpečnosti nutné regulovat provoz zařízení. Bezdrátový přenos signálu mezi vrtuľouvou sondou a zobrazovací jednotky. Systém je doplněn o dataloger pro záznam měření.
Cena na vyžádání
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info