CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Bezdrátové dataloggery - záznamníky

Datalogery - záznamníky Sense Anywhere Airo Sensor jsou bezdrátové přístroje pro kontinuální dlouhodobé monitorování teploty, relativní vlhkosti a CO2 se záznamem v reálném čase. Pro vytvoření monitorovací sítě jsou nutné jednotlivé datalogery (pro T + RH jsou dostupné základní typy pro kratší vzdálenosti nebo typy s anténou pro větší příjem na větší vzdálenosti), jeden nebo více modulů Access point podle velikosti např. výrobní haly, skladu apod. a předplacené kredity pro správu naměřených dat (generování měřicích reportů, identifikace alarmů a zasílání e-mailů, resp. SMS, archivace měření, přístup ke archivu, dostupnost z kteréhokoliv smartphonu, tabletu a PC, který má přístup na internet.

Modul Access point se připojí do nejbližší internetové přípojky (dodaným) UTP kabelem a také se připojí přes adaptér na napájení. Tento modul automaticky rozezná všechny dostupné datalogery v rádiovém dosahu a komunikuje s nimi. V pravidelných časových intervalech posílá Access point naměřené údaje do cloudu.

Každý dataloger má na sobě QR kód, který lze přečíst smartphonem a tak vidět okamžité měřené hodnoty (dataloger nemá displej). Dataloger má zabudovanou baterii s celoživotní výdrží, což je 10 let. Baterii nelze vyměnit a dataloger musí vyměnit za nový.

Datalogery není nutné obsluhovat, mazat údaje, konfigurovat, připojovat ke PC apod., vše probíhá automaticky bez starostí přes internetovou komunikaci.

S provozem monitorovací sítě jsou spojeny pouze náklady se zakoupením ročních kreditů pro management dat, což představuje částku 400 - 800 Kč  (15 - 30 Eur) za rok pro jeden dataloger (cena je podle typu předplaceného kreditu Standard / Pro / Enterprise).

Zobrazit více

 

 • Není nutná žádná kabeláž
 • Není potřeba žádný software nainstalovaný v PC
 • Přístup ke měřícím reportům přes web
 • Archiv měřicích reportů, alarmů na cloudu
 • Životnost dataloger a baterie 10 let, dataloger se umístí na pozici a už není třeba s ním nic dělat
 • Pohybový snímač může identifikovat nepovolané odebrání dataloger z držáku
 • Generování měřicích reportů přes smartphone nebo PC připojeném na internet
 • Zasílání e-mailů pro hlášení alarmů - překročení teploty / vlhkosti, opětovná notifikace, když jsou hodnoty OK
 • Údaje a alarmy kdykoliv dostupné na jakémkoli zařízení s přístupem na internet
 • Není nutná žádná údržba dataloger, dlouhodobá stabilita přesnosti měření
 • Datalogery jsou vhodné pro měření téměř pro všechny druhy průmyslu, sklady, chladničky, přepravu citlivých potravin, léků apod.
 • Akcelosenzor zjistí pohyb dataloger a spustí, resp. zastaví měření a záznam (ideální pro přepravu zboží)
 • Automatické rozpoznání modulu Access point a párování v případě, že se dataloger přemisťuje na jiné místo měření, které je v dosahu Access pointu.
 • Přístup ke webovému softwaru SenseAnywhere pro celkový management všech dataloger a měření.

Záznamník teploty (datalogger) AiroSensor T

Bezdrátový datalogger - záznamník určený pro dlouhodobé měření teploty. Ukládání dat na Cloud pomocí modulu Acces Point připojeného na internet. Přístup k údajům přes web z jakéhokoli zařízení. Jednoduchá instalace.
4 200 Kč 3 500 Kč bez DPH

Záznamník teploty a vlhkosti (datalogger) AiroSensor TRH

Bezdrátový datalogger - záznamník určený pro dlouhodobé měření teploty a vlhkosti. Ukládání dat na Cloud pomocí modulu Acces Point připojeného na internet. Přístup k údajům přes web z jakéhokoli zařízení. Jednoduchá instalace.
4 680 Kč 3 900 Kč bez DPH

Záznamník teploty (datalogger) AiroSensor T ER

Bezdrátový datalogger - záznamník určený pro dlouhodobé měření teploty se zabudovanou anténou pro komunikaci na větší vzdáleností.
4 680 Kč 3 900 Kč bez DPH

Záznamník teploty a vlhkosti (datalogger) AiroSensor TRH ER

Bezdrátový datalogger - záznamník určený pro dlouhodobé měření teploty a vlhkosti se zabudovanou anténou pro komunikaci na větší vzdálenosti.
5 160 Kč 4 300 Kč bez DPH

Záznamník teploty (datalogger) AiroSensor EXT

Bezdrátový datalogger - záznamník určený pro dlouhodobé měření teploty. Jednoduchá instalace. Speciální externí sonda do -200 ° C! Vhodné pro monitorování teploty při skladování a přepravě vakcín - COVID19.
8 664 Kč 7 220 Kč bez DPH

Access Point - internetový modul pro dataloggery AiroSensor

Internetový Access Point je ekonomický a spolehlivé plug and play zařízení, které spojuje wireless datalogery Airo Sensor se Službou Sense Anywhere na Cloudu.
5 940 Kč 4 950 Kč bez DPH

Access Point Mobile - internetový modul pro dataloggery AiroSensor

Internetový Access Point Mobile slouží ke spojení wireless dataloger Airo Sensor se Službou Sense Anywhere na Cloudu. Modul je umístěn ve vozidle, připojení na internet pomocí 2G / 3G / 4G sítě.
15 780 Kč 13 150 Kč bez DPH

Zvýhodněná sada AiroSensor T + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrátového dataloggeru (záznamníku) na měření teploty AiroSensor T + Access Point na propojení dataloggerů na Cloud + 2 kredity
10 620 Kč 8 850 Kč bez DPH

Zvýhodněná sada AiroSensor TRH + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrátového dataloggeru (záznamníku) pro měření teploty a vlhkosti AiroSensor TRH + Access Point na propojení dataloggerů na Cloud + 2 kredity
11 076 Kč 9 230 Kč bez DPH

Zvýhodněná sada AiroSensor T ER + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrátového dataloggeru (záznamníku) na měření teploty AiroSensor T RH se zabudovanou anténou pro přenos dat z větších vzdáleností + Access Point na propojení dataloggerů na Cloud + 2 kredity
10 920 Kč 9 100 Kč bez DPH

Zvýhodněná sada AiroSensor TRH ER + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrátového dataloggeru (záznamníku) pro měření teploty a vlhkosti AiroSensor T RH ER se zabudovanou anténou pro přenos dat z větších vzdáleností + Access Point na propojení dataloggerů na Cloud + 2 kredity
11 100 Kč 9 250 Kč bez DPH
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Filtr
Snímač
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info