CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Měření mikroklimatických podmínek

Multifunkční přístroj pro měření kvality ovzduší KIMO HQ210

Digitální multifunkční přístroj KIMO HQ210 je profesionální multifunkční přístroj pro měření vlhkosti, teploty, teploty rosného bodu a kvality ovzduší (měření CO a CO2). Ke přístroji KIMO HQ210 lze také připojit modul ke sledování klimatických podmínek a intenzity osvětlení. Pomocí všesměrové speciální sondy OMNI je možné měřit i nízké rychlosti vzduchu (tah).
17 940 Kč 14 950 Kč bez DPH

Vlhkoměr-teploměr vzduchu KIMO HD110

Digitální vlhkoměr a teploměr HD110 je jednoduchý profesionální přístroj na měření relativní vlhkosti, teploty rosného bodu a teploty vzduchu. Ke přístroji je kabelem připojena teplotně-vlhkostní sonda s rukojetí. Paměť pro max., Min. hodnoty, HOLD.
8 220 Kč 6 850 Kč bez DPH

Vlhkoměr-teploměr vzduchu KIMO HD50

Digitální vlhkoměr-teploměr HD50 je jednoduchý profesionální přístroj na měření relativní vlhkosti, teploty rosného bodu a teploty vzduchu pro použití v potravinářském průmyslu, skladech potravin a všude, kde je vysoká vlhkost prostředí. Má zabudovanou sondu.
8 112 Kč 6 760 Kč bez DPH

Datalogger - záznamník KIMO KCC320

Záznamník teploty, vlhkosti, atmosférického tlaku a CO2. Měření až 4 parametrů současně. Bluetooth modul v přístroji. Komunikace s APLIKACÍ v mobilu / tabletě.
15 720 Kč 13 100 Kč bez DPH

Analyzátor měření kvality vzduchu SI-AQ PRO

Ruční analyzátor pro měření koncentrace různých plynných složek a jiných veličin charakterizujících kvalitu vzduchu ve vnitřním prostředí. Může měřit následující parametry: koncentrace CO, CO2, NO2, H2S, formaldehyd, SO2, relativní vlhkost a teplotu vzduchu, diferenční a barometrický tlak.
Cena na vyžádání

Analyzátor pro měření VOC SI-AQ VOC Monitor

Ruční analyzator SI-AQ VOC Monitor je speciálně navržen pro měření koncentrace těkavých organických látek označených jako VOC v různých koncentracích. Kromě VOC může měřit i další složky jako CO, CO2, NO2, H2S, formaldehyd, SO2, relativní vlhkost a teplotu vzduchu, diferenční a barometrický tlak.
Cena na vyžádání

Analyzátor měření kvality vzduchu SI-AQ Comfort

Ruční analyzátor kvality vzduchu SI-AQ Comfort je určen pro měření základních parametrů charakterizujících kvalitu vzduchu v budovách. Může měřit následující parametry: koncentrace CO, CO2, relativní vlhkost a teplotu vzduchu, diferenční a barometrický tlak.
Cena na vyžádání

Přenosní prachoměr Dustmate

Prachoměr Dustmate je určen ke krátkodobému měření koncentrace celkových prachových částic a frakcí PM1, PM2,5 a PM10. Dustmate lze použít pro monitoring znečištění v budovách, ve výrobě i ve vnějším ovzduší. Prostřednictvím softwaru AirQ lze zaznamenávat, analyzovat a zobrazit měřená data v reálném čase.
Cena na vyžádání

Automatický prachoměr OSIRIS

Automatický prachoměr pro kontinuální i diskontinuální monitoring koncentrace tuhých částic ve vnějším ovzduší nebo v pracovním prostředí. OSIRIS měří a vyhodnocuje celkové tuhé částice, PM1, PM2,5 a PM10. V pracovním módu vyhodnocuje také podíl respiračních částic: inhalovatelné, hrudníkové a respirabilní.
Cena na vyžádání

Analyzátor znečištění ovzduší iGASair

iGASair je multikomponentní analyzátor plynných znečišťujících látek v ovzduší, který kontinuálně monitoruje znečištění ovzduší a také kvalitu vzduchu ve vnitřních prostorách, čistých místnostech a pod. Internetový přenos výsledků a management měřicích reportů.
Cena na vyžádání
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info