Měřící přístroje | Meratex

CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Registrácia

Informace o uživateli
Kontaktní údaje
Přihlašovací údaje
Ochrana osobných údajov
Návštěvník stránky prohlašuje, že souhlasí ve smyslu ust. § 7 odst. 1 zákona č. 428/2002 CFU o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, aby provozovatel stránky zpracoval a uchovává jeho osobní údaje a zpracovával je ve všech svých informačních systémech.
 
Návštěvník stránky uděluje provozovateli stránky tento souhlas na dobu neurčitou. Souhlas se zpracováním osobních údajů může objednatel odvolat kdykoli písemnou formou (e-mail, listovní zásilka, ...).
 
Aktualizaci osobních údajů může návštěvník stránky uskutečnit přímo v on-line režimu na web stránce internetového obchodu ihned po přihlášení se.
 
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Všeobecné informace
 
Korektní vyplnění registračního formuláře budete zařazen mezi našich spotřebitelů. Po provedení registrace Vám bude na uvedenou emailovou adresu zaslán informativní e-mail s aktivačním odkazem. Pro aktivování Vašeho účtu je třeba na daný odkaz kliknout. 
 
Svou registrací vyjadřuje souhlas s obchodními podmínky, včetně usnesení o ochraně osobních údajů. Povinné údaje jsou označeny červenou barvou.
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info