CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

DEBIMO sondy pro měření rýchlosti a průtoku plynu

KIMO DEBIMO měřící sondy jsou jednoduché a účinné přístroje pro kontinuální měření rychlosti a průtoku plynu v potrubích metodou snímání diferenčního tlaku. Mohou by nainstalovány do kruhových a pravoúhlých potrubí a komínů. Diferenční tlak (+) a (-) se připojí na měřicí přístroj např. na převodník tlaku, digitální mikromanometr, kapalinový manometr, manostat apod. DEBIMO měřící sondy zajišťují přesné měření rychlosti a průtoku plynu.

KIMO navrhl a vyrábí DEBIMO měřící sondy pro všechny typy potrubí od nejmenších rozměrů až po velké vzduchotechnické potrubí a komíny. Když jsou sondy správně nainstalovány v potrubí, měřený diferenční tlak reprezentuje střední hodnotu, na jejímž základě se vypočítá střední rychlost a průtok v potrubí.

Zobrazit více

DEBIMO - systém pro měření rychlosti plynu

DEBIMO je systém pro kontinuální měření rychlosti vzduchu / plynu v potrubích. Měřicí sondy DEBIMO se namontují do průřezu potrubí a pomocí připojeného převodníku rychlosti CP210 / 310 systém snímá diferenční tlak v potrubí a vypočítává rychlost a průtok. Měření podle normy ISO 10780.
Cena na vyžádání
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
Viac info