CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na
Seitron

Detekční systém plynu pro bytové domy SEGUGIO RESIDENCE

Kontaktujte nás a my Vám poskytneme více informací o detekčním systému SEGUGIO RESIDANCE.

Cena na vyžádání

Detailní popis výrobku

Popis detekčního systému
 
Detekční systém segugio Residence je navržen na komplexní ochranu vícepodlažních bytových domů. Pro zjednodušení instalace systému jsou navrženy komponenty, které mezi sebou komunikují bezdrátově. Bytový detektor je umístěn v každém bytě ideálně v kuchyni nebo v místnosti, kde je plynový kotel. Detektor komunikuje s přijímačem alarmů DRG02, který může přijímat alarmy až ze 100 domovních detektorů. Úkolem přijímače DRG02 je sbírat alarmy z bytových detektorů a uzavřít hlavní přívod plynu do domu. Bezpečnostní elektromagnetický ventil je propojen s přijímačem DRG02 kabelem, kterým se ventil elektricky aktivuje.
 
Bytové detektory jsou nastaveny na spuštění alarmu při výskytu koncentrace zemního plynu se vzduchem na úrovni 10% z dolní meze výbušnosti (LEL), to znamená, že přívod plynu se uzavře ještě při nevýbušném koncentrací a umožní pohodlně zavolat příslušné havarijní složky a zjistit příčinu úniku bez stresu a paniky. Detekční systém Seitron Residence má za úkol ochránit životy a majetek i v nepřítomnosti osob v bytech a při jakékoliv příčině úniku plynu. Snímače CH4 v bytových detektorech mají životnost 5 let a jsou vyměnitelné, celkem je možné 2 x vyměnit snímač, takže celková životnost detektorů je 15 let. Pak se musí vyměnit za nové.
 
Detekční systém sestává z těchto komponent:
 
Bezdrátový bytový detektor plynu Seitron Segugio M
 
Přijímač alarmů DRG02M, který komunikuje s bytovými detektory a vyhodnocuje alarmy. Při výskytu alarmu (úniku plynu) v kterémkoliv bytě uzavře elektromagnetický bezpečnostní ventil s hlavním přívodem plynu. Na displeji je možné zobrazit stavy jednotlivých detektorů (normální provádí, porucha sínmača, alarm).
 
Bezpečnostný elektromagnetický venti

Stáhněte si dokumentaci k výrobku

Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Potřebujete poradit?
Kontaktujte našeho manažera daného produktu a my se Vám pokusíme v co nejkratším čase ozvat zpět.
Viliam Demko
Manažer produktu
+421 907 992 078
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info