CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Detektory kvality vzduchu

Detektory kvality vzduchu jsou určeny k monitorování koncentrace CO2 a CO v místnostech, kde se mohou tyto plyny vyskytnout ve vyšší zdraví škodlivé koncentrací, v učebnách, sklenících, při výrobě vína, nápojů, při topení kamnami apod. Aktuální koncentrace měřené složky je zobrazena na displeji. Pro signalizaci překročení přípustné hygienické úrovně je možné nastavit alarm s aktivací relé výstupu, na který může být připojen a ovládán ventilátor nebo připojené vzdálené opticko-akustické signalizační zařízení.

Zobrazit více

Monitor kvality vzduchu - AQM CO2

Měřič kvality vzduchu - koncentrace CO2, teploty a relativní vlhkosti určený pro monitoring ve vnitřních prostorách jako školy, kanceláře, restaurace, skleníky apod. Koncentrace oxidu uhličitého (CO2) je indikována v barvách semaforu podle mezinárodní normy pro kvalitu vnitřního prostředí. Dodáván jako stolní nebo nástěnná verze.
Akce! -21%
3 720 Kč 3 100 Kč bez DPH

Detektor oxidu uhelnatého - KIMO COstat

Detektor KIMO cost umožňuje kontrolovat a měřit koncentraci CO v místnostech. Umožňuje nastavit alarmovou hodnotu, při její dosažení sepne relé výstup.
4 320 Kč 3 600 Kč bez DPH

Detektor oxidu uhličitého - KIMO CO2stat

Detektor KIMO CO2stat je určen pro kontrolu a regulování koncentrace CO2 v místnostech nebo všude tam, kde je třeba měřit a regulovat kvalitu vzduchu. Detektor umožňuje nastavit alarmovou hodnotu, při jejímž překročení se sepne relé výstup.
6 468 Kč 5 390 Kč bez DPH

Analyzátor pro měření VOC SI-AQ VOC Monitor

Ruční analyzator SI-AQ VOC Monitor je speciálně navržen pro měření koncentrace těkavých organických látek označených jako VOC v různých koncentracích. Kromě VOC může měřit i další složky jako CO, CO2, NO2, H2S, formaldehyd, SO2, relativní vlhkost a teplotu vzduchu, diferenční a barometrický tlak.
Cena na vyžádání
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Filtr
Detekovaný plyn
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info