CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Detektory plynu pro kotelny

Nabídka přístrojů pro kontrolu a detekci plynu v kotelnách:

  • Přenosné detektory úniku zemního plynu (a LPG) a CO s displejem slouží na periodickou kontrolu případného úniku plynu v kotelnách. Výsledky měření se zapisují do Provozního deníku kotelny.
  • Pevné detektory instalované na stěně s přívodem elektrického napájení - tyto detektory kontinuálně měří koncentraci plynu a v případě překročení alarmové meze se aktivuje zvuková a světelná signalizace, zároveň se může prostřednictvím relé výstupu uzavřít bezpečnostní ventil na přívodu plynu. Tyto detektory mají vyměnitelné snímače CH4, CO nebo benzinových par.

Zobrazit více

Sada pro detekci úniku plynu v kotelně Seitron Gas Sniffer B10 a KIMO CO50

Cenově zvýhodněná sada pro kontrolu úniku plynu v kotelnách a průmyslu, na revize plynových zařízení. Detektor úniku zemního plynu (nebo LPG) Seitron Gas Sniffer B10 a KIMO CO50. Spolehlivé přístroje se snímači s dlouhodobou životností (až 5 let). Dodávané se zkušebním protokolem - kalibrace s použitím kalibračního plynu.
Akce! -8%
12 000 Kč 10 000 Kč bez DPH

Sada pro detekci úniku plynu v kotelně KIMO FG110 a CO110

Sada 2 přístrojů: detektor úniku CO (CO-110) a detektor úniku plynu (FG-110) jsou přístroje určené pro detekci CO a CH4 (únik zemního plynu) v kotelnách. Detektory mají velký podsvícený displej a umožňují pohodlné zobrazení a odečítání naměřených hodnot.
Akce! -7%
14 400 Kč 12 000 Kč bez DPH

Detektor CH4/LPG do kotelny Seitron RGI-1

Jednoduchý detektor pro monitorování úniku metánu nebo LPG v kotelnách. Únik plynu je vyhodnocovám v dvou stupních alarmu se dvěma výstupními relé. Monitorování v jedné zóně. Detektor umožňuje připojit i záložní baterii. Krytí IP54.
5 676 Kč 4 730 Kč bez DPH

Detektor oxidu uhelnatého Seitron RGI-CO

Detektor oxidu uhelnatého určený ke sledování koncentrace CO v kotelně nebo všude tam kde je třeba monitorovat CO. 2x relé výstup.
6 690 Kč 5 575 Kč bez DPH

Detekční systém do kotelny Seitron RGI-2

Systém sestává z dvou detektorů - hlavního a pomocného. Detekování úniku metanu / LPG ve 2 zónách. 2x relé výstup. Systém umožňuje připojit i záložní baterii. Krytí IP54.
8 076 Kč 6 730 Kč bez DPH

Detekční systém pro kotelny Seitron RGI-4

Detekční systém sestává z centrální jednotky a 4 vzdálených detektorů, které jsou napájeny z centrální jednotky. Detekovaný plyn - metan / LPG. 2x relé výstup. 1x vstup pro záložní baterii.
18 396 Kč 15 330 Kč bez DPH

Detekční systém pro kotelny - FOURGATE

Detekční systém s centrálou a možností připojení 1-4 vzdálených detektorů CO, CH4, LPG (resp. Detektorů benzinových par - použití v podzemních parkovištích) pro kontrolu úniku plynu v kotelnách nebo jiných provozech. Programovatelná centrála umožňuje nastavit různé stupně alarmu s relé výstupy.
Cena na vyžádání

Detekční systém - EIGHTGATE

Detekční systém s centrální jednotkou s možnost připojit 1-8 detektorů CH4, CO, LPG a benzínových par (využití v podzemních parkovištích). Centrální jednotka s krytím IP44. Možnost nastavení různých stupňů alarmu pomocí relé výstupy.
Cena na vyžádání

Detekční systém - MULTIGATE

Detekční systém MULTIGATE umožňuje připojit až 32 periferních zařízení prostřednictvím komunikačního protokolu S-BUS do vzdálenosti až 1000 m. Systém umožňuje připojit vzdálené detektory na monitorování CH4, CO, LPG a benzínových par.
Cena na vyžádání
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info