CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Digitální teploměry

Nabízené profesionální digitální teploměry jsou přesné jednokanálové nebo vícekanálové teploměry určené pro měření teploty vzduchu, plynu v potrubí nebo na měření povrchové a vnitřní teploty materiálů. V naší nabídce naleznete 2 typy digitálních teploměrů:

  • Digitální teploměr KIMO TR - snímač PT100, měřící rozsah: od -100 až 400 °C
  • Digitální teploměr KIMO TK – termočlánky K/J/T, měřící rozsah: od -200 do 1300 °C

Všechny nabízené digitální teploměry mohou být dodány s kalibračním certifikátem (kalibrovaný teploměr). K jednotlivým teploměrům lze vybrat různé typy sond podle specifického druhu použití.

Zobrazit více

Lidské tělo pociťuje komfort pouze v prostředí, kde jsou teplota a pohyb vzduchu udržované na určité úrovni. Pro komfort a dobré zdraví lidí a zvířat poskytuje teploměr s černou koulí přímé měření průměrné radiační teploty. Tato tepota přijímána tělem je odražená okolními povrchy, stěnami, podlahou, nábytkem a zařízením. Teploměr s černou koulí je zvlášť užitečný měřící přístroj na pracovištích jako jsou veterinární laboratoře a výkrm zvířat.

Teploměr s černou koulí byl vyvinut a vyroben firmou KIMO pro měření radiační teploty. Je založen na principu černého tělesa a sestává z jedné sféry, do které může být vložen kapalinový teploměr, teplotní sonda Pt100 nebo termočlánková sonda. Poskytuje přesné a spolehlivé výsledky. Černá koule může být připojena ke jakémukoliv teploměru.

Dokumenty ke stažení

Digitální teploměr DT-3610B

Ruční teploměr DT-3610B má vstup pro termočlánek K / J pro měření teploty až do 1300 ° C podle typu sondy. Funkce pro zadržení hodnoty, paměť pro max - min teplotu. K teploměru nabízíme různé teplotní sondy podle účelu použití.
1 776 Kč 1 480 Kč bez DPH

Digitální teploměr KIMO TK61 - TK62

Digitální teploměr KIMO TK61 -62 je přesný jednokanálový nebo dvoukanálový teploměr pro termočlánky určený k měření vzduchu, plynu v potrubí nebo na měření povrchové a vnitřní teploty materiálů. K digitálním teploměrem je možné dokoupit různé měřící sondy s termočlánkem K / T / J podle účelu měření. Rozsah měření -40 až 1300 ° C.
2 916 Kč 2 430 Kč bez DPH

Digitální teploměr KIMO TR61 - TR62

Digitální teploměr KIMO TR61 a TR62 je přesný teploměr PT100 určený k měření vzduchu, plynu v potrubí nebo na měření povrchové a vnitřní teploty materiálů současně na dvou místech. K digitálním teploměrem je možné dokoupit různé sondy podle účelu měření.
2 820 Kč 2 350 Kč bez DPH

Multifunkční teploměr KIMO TM210

Digitální teploměr KIMO TM 210 je profesionální kalibrováný teploměr se čtyřmi měřícími kanály pro měření vzduchu, plynu v potrubí nebo povrchovou a vnitřní teplotu materiálů.
12 780 Kč 10 650 Kč bez DPH

Teploměr se záznamem KIMO KTT220 - sada pro servis vytápění

Sada - teploměr se záznamem KTT220 se dvěma teplotními sondami na potrubí je určena k měření teploty vody při vytápění, výstup z kotle a zpátečka. Speciální teplotní sondy se nasadí na potrubí a teploměr se dvěma vstupy může dlouhodobě měřit a zaznamenávat teplotu trubek. Sada obsahuje teploměr KTT220 a 2 sondy na potrubí.
9 552 Kč 7 960 Kč bez DPH
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Filtr
Snímač
Počet kanálů
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info