CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Digitální vlhkoměry

Digitální vlhkoměr je přístroj určený k měření relativní vlhkosti, teploty rosného bodu a teploty vzduchu. Vlhkoměr funguje na základě kapacitního snímacího prvku. Kapacitní polymerová vrstva uvnitř sondy reaguje s vlhkostí přítomnou mezi dvěma kovovými vrstvami pokrývající skleněnou desku. Absorpce vody je funkcí relativní vlhkosti okolního prostředí a ta mění dielektrickou konstantu. Měřený signál je přímo úměrný relativní vlhkosti a je závislý na barometrickém tlaku. Vlhkoměry mohou být dodány is kalibračním certifikátem (kalibrované vlhkoměry).

V naší nabídce naleznete i profesionální vlhkoměr (HM50) na dřevo, omítku nebo beton, který je určen pro měření objemové vlhkosti v různých stavebních materiálech. Vlhkoměr na dřevo, omítku nebo beton funguje na základě měření elektrického odporu vytvořením elektrické cesty mezi dvěma hroty, které jsou zapíchnuté do materiálu. 

Zobrazit více

Vlhkoměr-teploměr vzduchu KIMO HD50

Digitální vlhkoměr-teploměr HD50 je jednoduchý profesionální přístroj na měření relativní vlhkosti, teploty rosného bodu a teploty vzduchu pro použití v potravinářském průmyslu, skladech potravin a všude, kde je vysoká vlhkost prostředí. Má zabudovanou sondu.
8 112 Kč 6 760 Kč bez DPH

Vlhkoměr KIMO HM50 - vlhkoměr na dřevo, omítku, beton

Digitální vlhkoměr HM50 je jednoduchý profesionální přístroj určený k měření objemové vlhkosti různých stavebních materiálů jako dřevo, omítky, cihly, beton.
7 440 Kč 6 200 Kč bez DPH

Vlhkoměr-teploměr vzduchu KIMO HD110

Digitální vlhkoměr a teploměr HD110 je jednoduchý profesionální přístroj na měření relativní vlhkosti, teploty rosného bodu a teploty vzduchu. Ke přístroji je kabelem připojena teplotně-vlhkostní sonda s rukojetí. Paměť pro max., Min. hodnoty, HOLD.
8 220 Kč 6 850 Kč bez DPH

Multifunkční přístroj pro měření kvality ovzduší KIMO HQ210

Digitální multifunkční přístroj KIMO HQ210 je profesionální multifunkční přístroj pro měření vlhkosti, teploty, teploty rosného bodu a kvality ovzduší (měření CO a CO2). Ke přístroji KIMO HQ210 lze také připojit modul ke sledování klimatických podmínek a intenzity osvětlení. Pomocí všesměrové speciální sondy OMNI je možné měřit i nízké rychlosti vzduchu (tah).
17 940 Kč 14 950 Kč bez DPH
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info