CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Domovní detektory plynu

Pro ochranu domácností před únikem výbušných plynů a toxického oxidu uhelnatého (CO) nabízíme jednoduché detektory s alarmem, se samostatným snímačem CH4 nebo CO a také dvojité detektory, se dvěma snímači, pro současnou detekci CH4 i CO.

Tyto detektory mají přednastavený alarm, který bezpečně varuje před vznikem koncentrace plynu, která může být nebezpečná. Práh alarmu je při výbušných plynech (zemní plyn a LPG) na úrovni 20% z dolní meze výbušnosti, takže při zaznamenání alarmu je možné ještě učinit nezbytná opatření, aby nedošlo ke nahromadění výbušné směsi. Dolní hranice výbušnosti např. zemního plynu je směs 5 obj.% CH4 s 95 obj.% vzduchu. Nad touto koncentrací 5 obj.% CH4 ve vzduchu již hrozí nebezpečí výbuchu.

Pro dokonalou ochranu domácnosti před nebezpečím výbuchu zemního plynu nabízíme k domovním detektorům i tzv. solenoidní bezpečnostní ventil, který je nainstalován na hlavním přívodním potrubí plynu v domě (bytě) a uzavře se pouze při výskytu alarmu, tedy tehdy, když detektor zapne elektrický kontakt a ten uzavře ventil. Tímto způsobem je zajištěna ochrana majetku i v případě nepřítomnosti osob v domě nebo bytě.

Zobrazit více

Vlastnost: BEAGLE SEGUGIO
Počet detekovaných zón 1 2
Zemní plyn / Metán Ano Ano
LPG Ano Ano
Oxid uhelnatý - CO Ano Ano
Napájení 230V 230V
Akustický alarm Ano Ano
Výstup pro elektroventil - 230V Ano Ano
Výstup pro elektroventil - 24V Ne Ano
Životnost snímače 5 let 5 let
Vyměnitelný snímač Ano Ano (ne Segugio CO)
Záruka 3 roky 3 roky
Knoflík - Alarm test Ano Ano
Žltá LEDka pro hlášení poruchy Ano Ano
Červená LEDka pro hlášení alarmu Ano Ano
Rozměry 85x107x38 mm 148x84x40 mm

 

Domovní detektor plynu CH4 - BEAGLE Plus M

Detektor úniku zemního plynu (CH4) pro použití v domácnosti, kuchyních a malých kotelnách. Zvuková a světelná signalizace překročení ALARMU. Práh alarmu 10% z dolní meze výbušnosti, relé výstup 5A / 250V. Vyměnitelný snímač s vysokou citlivostí. Detektor plynu BEAGLE Plus splňuje požadavky podle ČSN EN 50194.
2 250 Kč 1 875 Kč bez DPH

Domovní detektor plynu CH4 - SEGUGIO Plus

Detektor úniku zemního plynu (CH4) pro použití v domácnosti, kuchyních a malých kotelnách. Zvuková a světelná signalizace překročení ALARMU. Práh alarmu 10% z dolní meze výbušnosti, relé výstup 6A / 250V. Vyměnitelný snímač s vysokou citlivostí.
2 850 Kč 2 375 Kč bez DPH

Domovní detektor plynu LPG - BEAGLE Plus L

Detektor úniku LPG pro použití v domácnosti, kuchyních a malých kotelnách. Zvuková a světelná signalizace překročení ALARMU. Práh alarmu 10% z dolní meze výbušnosti, relé výstup 5A / 250V. Vyměnitelný snímač s vysokou citlivostí. Detektor plynu BEAGLE L Plus splňuje požadavky podle ČSN EN 50194.
2 249 Kč 1 874 Kč bez DPH

SET bezdrátový detektor plynu SEGUGIO a RECEIVER

Sada bezdrátového detektoru na metan segugio a přijímače DRG. Bezdrátový přenos alarmových událostí z detektoru do přijímače. Přijímač po přijetí alarmu aktivuje relé výstup na který lze připojit solenoidní ventil nebo sirénu.
Novinka!
5 400 Kč 4 500 Kč bez DPH

Detekční systém plynu pro bytové domy SEGUGIO RESIDENCE

Detekční systém pro vícepodlažní bytové domy navržen pro komplexní ochranu. Sestává z bytových detektorů a přijímače alarmů, který při výskytu alarmu v kterémkoliv bytě uzavře hlavní přívod plynu do domu. Bezdrátová komunikace mezi jednotlivými komponentami.
Cena na vyžádání

Domovní detektor úniku CO - BEAGLE CO s kabelem

Detektor úniku oxidu uhelnatého (CO) pro použití v domácnosti, kuchyních, malých kotelnách, při vytápění krbem nebo kamny na tuhá paliva. Zvuková a světelná signalizace překročení ALARMU. Práh alarmu 40 ppm, aklumulačný mód poplachu, relé výstup 6A / 250V. Vyměnitelný elektrochemický snímač s vysokou citlivostí a životností až 5 let, celková životnost až 15 let.
3 150 Kč 2 625 Kč bez DPH

Domovní detektor úniku CO - SEGUGIO CO

Detektor úniku oxidu uhelnatého (CO) pro použití v domácnosti, kuchyních, malých kotelnách, při vytápění krbem nebo kamny na tuhá paliva. Zvuková a světelná signalizace překročení ALARMU. Práh alarmu 40 ppm, relé výstup 6A / 250V.
3 840 Kč 3 200 Kč bez DPH

Kombinovaný detektor CH4 a CO - SEGUGIO DOUBLE

Kombinovaný detektor úniku zemního plynu (CH4) a CO pro použití v domácnosti, kuchyních a malých kotelnách. Zvuková a světelná signalizace překročení ALARMU. Práh alarmu CH4 10% z dolní meze výbušnosti, CO alarm s akumulačním módem, 2 x relé výstup 5A / 250V.
5 250 Kč 4 375 Kč bez DPH

Domovní detektor plynu CH4 - BEAGLE Plus M - sada s ventilem

Detektor úniku zemního plynu (CH4) pro použití v domácnosti, kuchyních a malých kotelnách. Zvuková a světelná signalizace překročení ALARMU. Práh alarmu 10% z dolní meze výbušnosti, relé výstup 5A / 250V. Vyměnitelný snímač s vysokou citlivostí. Detektor plynu BEAGLE Plus splňuje požadavky podle ČSN EN 50194. Sada s ventilem G3 / 4 ".
3 600 Kč 3 000 Kč bez DPH

Sada segugio Plus CH4 - 2 detektory s ventilem

Sada dvou detektorů CH4 pro kontrolu úniku zemního plynu ve dvou místnostech s plynovými spotřebiči. Pokud nastane alarm (zachycení koncentrace ZP na úrovni 10% z dolní meze výbušnosti) na kterémkoliv ze dvou detektorů, impuls z hlavního detektoru uzavře bezpečnostní ventil na hlavním přívodu plynu. Napájení 230 V.
6 330 Kč 5 275 Kč bez DPH

Monitor kvality vzduchu - AQM CO2

Měřič kvality vzduchu - koncentrace CO2, teploty a relativní vlhkosti určený pro monitoring ve vnitřních prostorách jako školy, kanceláře, restaurace, skleníky apod. Koncentrace oxidu uhličitého (CO2) je indikována v barvách semaforu podle mezinárodní normy pro kvalitu vnitřního prostředí. Dodáván jako stolní nebo nástěnná verze.
Akce! -21%
3 720 Kč 3 100 Kč bez DPH
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Filtr
Detekovaný plyn
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info