CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Domovní detektory plynu

Pro ochranu domácností před únikem výbušných plynů a toxického oxidu uhelnatého (CO) nabízíme jednoduché detektory s alarmem, se samostatným snímačem CH4 nebo CO a také dvojité detektory, se dvěma snímači, pro současnou detekci CH4 i CO.

Tyto detektory mají přednastavený alarm, který bezpečně varuje před vznikem koncentrace plynu, která může být nebezpečná. Práh alarmu je při výbušných plynech (zemní plyn a LPG) na úrovni 20% z dolní meze výbušnosti, takže při zaznamenání alarmu je možné ještě učinit nezbytná opatření, aby nedošlo ke nahromadění výbušné směsi. Dolní hranice výbušnosti např. zemního plynu je směs 5 obj.% CH4 s 95 obj.% vzduchu. Nad touto koncentrací 5 obj.% CH4 ve vzduchu již hrozí nebezpečí výbuchu.

Pro dokonalou ochranu domácnosti před nebezpečím výbuchu zemního plynu nabízíme k domovním detektorům i tzv. solenoidní bezpečnostní ventil, který je nainstalován na hlavním přívodním potrubí plynu v domě (bytě) a uzavře se pouze při výskytu alarmu, tedy tehdy, když detektor zapne elektrický kontakt a ten uzavře ventil. Tímto způsobem je zajištěna ochrana majetku i v případě nepřítomnosti osob v domě nebo bytě.

Zobrazit více

Vlastnost: BEAGLE SEGUGIO
Počet detekovaných zón 1 2
Zemní plyn / Metán Ano Ano
LPG Ano Ano
Oxid uhelnatý - CO Ano Ano
Napájení 230V 230V
Akustický alarm Ano Ano
Výstup pro elektroventil - 230V Ano Ano
Výstup pro elektroventil - 24V Ne Ano
Životnost snímače 5 let 5 let
Vyměnitelný snímač Ano Ano (ne Segugio CO)
Záruka 3 roky 3 roky
Knoflík - Alarm test Ano Ano
Žltá LEDka pro hlášení poruchy Ano Ano
Červená LEDka pro hlášení alarmu Ano Ano
Rozměry 85x107x38 mm 148x84x40 mm

 

Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Filtr
Detekovaný plyn
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info