CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Emisie - Imisie

Tato stránka je věnována přístrojovému vybavení pro firmy zabývajícími se oprávněnými měřeními emisí, pro firmy v oblasti průmyslové výroby, které provádějí kontrolní a technologické měření emisí, pro speciální zkušební laboratoře a jiné firmy a osoby.

V naší nabídce máme kompletní měřící aparatury pro měření tuhých a plynných emisí, analyzátory spalin pro dlouhodobé měření základních znečišťujících látek, multifunkční měřící přístroje, různé měřící sondy a drobné příslušenství pro měření emisí.

Firma Meratex, s.r.o. je výhradním dodavatelem emisních odběrových aparatur pro měření TZL (tuhých znečisťujhúcich látek), těžkých kovů, HCl, HF, PCDD / F (polychlorovaných dibenzodioxinů a dibenzofuranů), manuálních aparatur pro stanovení SOx, VOC, NOx. Emisní aparatury Dadolab úspěšně navazují na známé produkty italského výrobce TCR Tecora. Kromě kompletních aparatur nabízíme i další příslušenství pro měření emisí: Pitotové a Prandtlové sondy, mikromanometry pro měření rychlosti plynu, digitální teploměry, filtrační systémy a filtrační materiál.

Pro monitorování prachu ve venkovním prostředí a na pracovištích nabízíme automatický prachoměr pracující na metodě "Laser Scattering", který měří koncentrace prachu ve frakcích PM10 / PM2,4 / PM1.


Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info