CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Analýza spalin a plynů

Pro profesionální měření emisí nabízíme kvalitní analyzátory spalin od firmy Seitron. Analyzátory spalin Chemist 600 a Chemist 900 jsou speciálně navrženy na krátkodobé i dlouhodobé emisní měření na středních a velkých kotlech, kogeneračních jednotkách, průmyslových a jiných spalovacích zařízeních. Podle účelu měření a charakteru spalovacího zařízení mohou být emisní analyzátory vybaveny 4 nebo až 9 elektrochemickými nebo NDIR snímači. Pro dlouhodobé měření je analyzátor spalin Chemist 900 uzpůsoben k použití vyhřívaných komponentů odběrové trasy s / Peltierovým chladičem pro odstranění vlhkosti.

Elektrochemické a NDIR snímače mohou být použity pro měření nízkých i vysokých koncentrací emisních sloučenin jako CO, NO / NO2, SO2, H2S, CxHy.

Pro nabízené analyzátory spalin poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis a provádíme pravidelné kalibrace snímačů.

Zobrazit více

Průmyslový analyzátor spalin Seitron CHEMIST 900 RACK

Analyzátor spalin Chemist 900 Rack je navržen na kontinuální monitorování plynných emisí a diagnostiku spalovacího procesu. Umožňuje vytvořit vlastní konfiguraci měřených složek emisí s použitím elektrochemických měřicích článků. Analyzátor je vestavný do 19 " průmyslového racku nebo samostatné skříňky.
Novinka!
Cena na vyžádání

Analyzátor spalin Seitron CHEMIST 900

Analyzátor spalin SEITRON Chemist 900 je přenosný analyzátor určený pro dlouhodobá měření emisí / kontrolu středních a velkých kotlů a jiných zařízení v průmyslu. Umožňuje vytvořit vlastní konfiguraci měřených sloučenin, kromě kyslíku i CO, NO, NO2, SO2, H2S, CxHy. Může být vybaven kompletním vyhřívaným systémem pro dlouhodobé monitorování plynných emisí.
Cena na vyžádání

Analyzátor spalin Seitron CHEMIST 600

Analyzátor spalin SEITRON Chemist 600 je kompaktní analyzátor určený pro emisní měření / kontrolu malých, středních a velkých kotlů. MOŽNOST ROZŠÍŘENA ANALYZÁTOR AŽ NA 6 MĚŘICÍCH ČLÁNKŮ.
Cena na vyžádání
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info