CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Izokinetické aparatury

Pro provádění oprávněných měření emisí a pro technologické měření při kontrole zdrojů znečišťování ovzduší nabízíme izokinetické emisní aparatury od popřední italské firmy Dadolab, které úspěšně navazují na osvědčené měřicí systémy  firmy TCR Tecora. Tyto aparatury jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby splňovaly všechny požadavky nejnovějších mezinárodních referenčních norem pro stanovení emisních veličin znečišťujících látek. Aparatury Dadolab kladou velký důraz nejen na technickou stránku a použité materiály, ale i na praktickost jejich užívání na těžce dostupných měřících místech, hlavně co se týče manipulace v omezeném prostoru na měřicích plošinách.    

Design, konstrukce, ovládání a technické vybavení se přísně podřizují dlouholetým zkušenostem a požadavkům ze strany zákazníků, používajících aparatury Dadolab. Zároveň aparatury Dadolab využívají nejnovější možnosti současného stavu techniky.

 

Zobrazit více

Aparatúra na měření TZL

Základní aparatúra DADOLAB ST-5 - je navržena na odběr tuhých znečišťujících látek (TZL) v souladu s normami ISO 9096 a EN 13284. Odberová izokinetická jednotka DADOLAB ST-5 představuje nejmodernější stav techniky na trhu.
Cena na vyžádání

Aparatura pro měření těžkých kovů

Aparatura je navržena k provádění automatických izokinetických měření koncentrace těžkých kovů podle norem pro spalovny odpadů, odběr vzorku hlavní skupiny kovů (As, Ni, Cd, Co, Pb, Cr, Cu, Mn, Sb, Tl a V) podle referenční normy EN 14385 a Hg (norma EN 13211).
Cena na vyžádání

Aparatura pro měření PCDD / F - dioxinů

Odběrová aparatura ST5-EVO je speciálně navržena pro dlouhodobé odběry vzorků pro stanovení koncentrace PCDD / F (dioxinů a furanů) na spalovnách odpadů. Aparatura je konstruována v souladu s požadavky pro filtračně-kondenzační metodu podle mezinárodní normy EN 1948-1.
Cena na vyžádání

Izokinetická odběrová jednotka - Dadolab ST5 a ST-Evo

Izokinetická aparatura DADOLAB ST5 a ST5-EVO jsou navrženy pro automatické odběry tuhých a plynných emisí dle nejnovějších norem. Design a technické řešení nejnovější aparatury poskytují efektivní, pohodlné a univerzální používání dle nejnovějších norem.
Cena na vyžádání

Vodní chladič Dado Lab SC6

Vodní chladič SC6 je navržen pro přesné chlazení vzorku při náročných specifických měřeních PCDD / F (dioxinů a furanů) v emisích. SC6 dopravuje chladicí médium do závitového skleněného chladiče v kondenzátoru PCDD / F. Chladič zajišťuje rovnoměrné chlazení vzorku během dlouhodobých měření POPs v souladu s referenční normou.
Cena na vyžádání

Kalibrační průtokoměr CF1

Kalibrační průtokoměr Dadolab CF1 je určen pro kontrolu a kalibraci odběrových emisních aparatur, imisních a osobních měřicích přístrojů a jiných průtokoměrů. Měřicí rozsah od 0,45 l / min do 45 l / min, napájení z LiPol baterie.
Cena na vyžádání

Multifunkční digitální mikromanometer ST2

Mikromanometer Dadolab ST je navržen pro komplexní měření a monitorování rychlosti, teploty a objemového průtoku vzduchu a spalin v potrubích, hlavně při měření emisí ze zdrojů znečišťování ovzduší. Měření se provádí s použitím Pitotovou sond.
Cena na vyžádání
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info