CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Měření prachu v ovzduší

V naší nabídce najdete referenční odběrové aparatury pro stanovení koncentrace prachových imisí jako celkové částice a frakce PM10 a PM2,5. Aparatury splňují všechny požadavky referenční normy EN12341. Měřící aparatury fungují automaticky a mohou zajišťovat nepřetržité vzorkování až po dobu 21 dní - sekvenční vzorkování (automatická výměna filtru po 24hod.).

Pro automatické kontinuální i jednorázové měření prachových částic ve vnějším i pracovním prostředí nabízime prachoměry pracující na principu rozptylu světla laserem (laser light scattering) od výrobce Turnkey Instruments UK. Prachomery vyhodnocují celkové tuhé částice jako frakce PM10 – PM2,5 a PM1 v µg/m3 a také jako inhalační, hrudníkové a respirabilní frakce polétavých částic.

Zobrazit více

Přenosní prachoměr Dustmate

Prachoměr Dustmate je určen ke krátkodobému měření koncentrace celkových prachových částic a frakcí PM1, PM2,5 a PM10. Dustmate lze použít pro monitoring znečištění v budovách, ve výrobě i ve vnějším ovzduší. Prostřednictvím softwaru AirQ lze zaznamenávat, analyzovat a zobrazit měřená data v reálném čase.
Cena na vyžádání

Automatický prachoměr OSIRIS

Automatický prachoměr pro kontinuální i diskontinuální monitoring koncentrace tuhých částic ve vnějším ovzduší nebo v pracovním prostředí. OSIRIS měří a vyhodnocuje celkové tuhé částice, PM1, PM2,5 a PM10. V pracovním módu vyhodnocuje také podíl respiračních částic: inhalovatelné, hrudníkové a respirabilní.
Cena na vyžádání

Automatický prachoměr TOPAS

Automatická monitorovací stanice pro měření koncentrace tuhých částic a frakcí PM1, PM2,5 a PM10 ve vnějším ovzduší. Prostřednictvím softwaru AirQ lze zaznamenávat, analyzovat a zobrazit měřená data i v reálném čase.
Cena na vyžádání

Sekvenční odběrová jednotka PMX - Giano a Gemini

Odběrová jednotka PMX - Giano od firmy Dadolab je navržena na sekvenční odběry prachových imisí na filtr podle mezinárodní normy EN 12341. Zásobník na filtry umožňuje automatickou výměnu filtrů v 24 hodinových intervalech a tak zajistit kontinuální odeber vzorků až 21 dní.
Cena na vyžádání

Kalibrační průtokoměr CF1

Kalibrační průtokoměr Dadolab CF1 je určen pro kontrolu a kalibraci odběrových emisních aparatur, imisních a osobních měřicích přístrojů a jiných průtokoměrů. Měřicí rozsah od 0,45 l / min do 45 l / min, napájení z LiPol baterie.
Cena na vyžádání
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info