CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Měření prachu v ovzduší

V naší nabídce najdete referenční odběrové aparatury pro stanovení koncentrace prachových imisí jako celkové částice a frakce PM10 a PM2,5. Aparatury splňují všechny požadavky referenční normy EN12341. Měřící aparatury fungují automaticky a mohou zajišťovat nepřetržité vzorkování až po dobu 21 dní - sekvenční vzorkování (automatická výměna filtru po 24hod.).

Od výrobce CONTENG nabízíme automatické kontinuální stanice pro měření prachových částic ve venkovním i pracovním prostředí pracující na principu rozptylu světla laserem (laser light Scattering). Prachoměr vyhodnocuje inhalační, hrudní a respirační frakce polétavého částic, které jsou vyjádřeny jako PM10 - PM2,5 a PM1 v mikrogramech / m3.

Zobrazit více

Sekvenční odběrová jednotka PMX - Giano a Gemini

Odběrová jednotka PMX - Giano od firmy Dadolab je navržena na sekvenční odběry prachových imisí na filtr podle mezinárodní normy EN 12341. Zásobník na filtry umožňuje automatickou výměnu filtrů v 24 hodinových intervalech a tak zajistit kontinuální odeber vzorků až 21 dní.
Novinka!
Cena na vyžádání

Prachomer DUSTMONIT

DustMonit je měřicí stanice navržena pro kontinuální monitoring prachových částic ve venkovním i pracovním prostředí. Prachomer vyhodnocuje inhalační, hrudní a respirační frakce polétavého částic, které jsou vyjádřeny jako PM10 - PM2,5 a PM1 v mikrogramů / m3.
Novinka!
Cena na vyžádání

Prachomer P-DUSTMONIT

P-DustMonit je přenosná verze měřící stanice navržená pro kontinuální monitoring prachových částic ve venkovním i pracovním prostředí. Prachomer vyhodnocuje inhalační, hrudní a respirační frakce polétavého částic, které jsou vyjádřeny jako PM10 - PM2,5 a PM1 v mikrogramů / m3.
Novinka!
Cena na vyžádání

Kalibrační průtokoměr CF1

Kalibrační průtokoměr Dadolab CF1 je určen pro kontrolu a kalibraci odběrových emisních aparatur, imisních a osobních měřicích přístrojů a jiných průtokoměrů. Měřicí rozsah od 0,45 l / min do 45 l / min, napájení z LiPol baterie.
Novinka!
Cena na vyžádání
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info