CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Kapalinové manometry

Kapalinový U manometr je jednoduchý a přesný přístroj na měření diferenčního tlaku vzduchu, tahu spalin v potrubích a komínech. Měřený tlak je indikován barevnou kapalinou na kalibrovaná stupnici.

V naší nabídce naleznete:

  • Vertikální U-manometr umožňují měřit střední a vysoké tlaky, přičemž je možné měřit přetlak a také podtlak.
  • Manometry se šikmým ramenem jsou určeny převážně pro měření nízkých tlaků např. při kontrole tlakové diference na filtračních zařízeních, lakovacích kabinách a podobně. Měřený tlak je indikován na stupnici barevnou indikační kapalinou.

Zobrazit více

Dokumenty ke stažení

Kapalinový manometr model GF

Kapalinové U-manometry modely GF jsou levné jednoduché přístroje pro měření celkového i diferenčního tlaku s vysokou přesností a spolehlivostí. Jednoduchý měřicí princip založený na fyzikálních vlastnostech médií.
2 580 Kč 2 150 Kč bez DPH

Kapalinový manometr model KM

Kapalinové manometry modelové řady KM jsou přenosné manometry určená k měření tlaku v plynových rozvodech.
5 760 Kč 4 800 Kč bez DPH

Kapalinový manometr model LU

Kapalinové U-manometry model LU jsou jednoduché přístroje pro měření statického a diferenčního tlaku plynu / vzduchu v potrubích s vysokou přesností.
1 260 Kč 1 050 Kč bez DPH

Kapalinový manometr model TJ

Kapalinové U-manometry model TJ jsou levné jednoduché přístroje pro měření pozitivního nebo negativního tlaku v potrubích. Vhodný na stabilní zavěšení na stěně nebo přenosné použití při kontrole a revizi plynových potrubí se středním tlakem.
1 680 Kč 1 400 Kč bez DPH

Kapalinový manometr model HP

Kapalinové manometry HP jsou navrženy hlavně na kontrolu přetlaku v čistých místnostech, speciálních výrobních provozech, laboratořích, aseptických místnostech apod.
1 560 Kč 1 300 Kč bez DPH

Kapalinový manometr model MG

Manometry KX jsou navrženy pro měření pozitivního nebo diferenčního tlaku při kontrole proudění vzduchu v potrubích v oblasti ventilace, klimatizace, zásobování výrobních hal upraveným vzduchem, při kontrole tlaku na odprašovacích zařízeních, filtrech apod.
1 380 Kč 1 150 Kč bez DPH

Kapalinový manometr model KX

Manometry KX jsou navrženy pro měření nízkého pozitivního, negativního nebo diferenčního tlaku při kontrole proudění vzduchu v potrubích v oblasti ventilace, klimatizace, zásobování výrobních hal upraveným vzduchem, při kontrole tlaku na odprašovacích zařízeních, filtrech apod.
1 500 Kč 1 250 Kč bez DPH

Kapalinový manometr model TX

Manometry TX jsou navrženy pro měření nízkého pozitivního, negativního nebo diferenčního tlaku při kontrole proudění vzduchu v potrubích v oblasti ventilace, klimatizace, zásobování výrobních hal upraveným vzduchem, při kontrole tlaku na odprašovacích zařízeních, filtrech apod.
1 380 Kč 1 150 Kč bez DPH

Kapalinový manometr model CP

Kapalinový manometr CP je určen pro měření změny malého tlaku, podtlaku nebo diferenčního tlaku plynu nebo vzduchu. Je speciálně navržen pro kontrolu filtrů v lakovacích kabinách a jiných filtračních zařízeních.
1 176 Kč 980 Kč bez DPH

Kapalinový manometr model VH

Manometry VH jsou speciálně navrženy pro kontrolu tlaku při tlakových změnách v textilních průmyslových filtrech, při kontrole ve ventilačních systémech, laboratořích apod. Dvojité šikmé rameno umožňuje přesné a citlivé měření.
1 896 Kč 1 580 Kč bez DPH
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Filtr
Typ
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info