CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Měření kvality vzduchu

Detektor oxidu uhelnatého KIMO CO50

Detektor oxidu uhelnatého KIMO CO50 je jednoduchý digitální ruční přístroj s displejem a zabudovanou sondou konstruován pro detekci koncentrace CO v kotelnách, místnostech, průmyslu apod. Model KIMO CO 50 ma jednořádkový displej kde je možné zobrazit koncentraci plynu nebo teplotu vzduchu.
7 080 Kč 5 900 Kč bez DPH

Detektor oxidu uhelnatého KIMO CO110

Detektor úniku oxidu uhelnatého CO 110 je jednoduchý ruční analyzátor CO (oxidu uhelnatého) s displejem navržen pro zjišťování koncentrace CO v kotelnách, místnostech, v průmyslu apod. Koncentrace plynu je zobrazena na podsvíceném displeji v ppm. Detektor CO současně měří i teplotu vzduchu.
7 500 Kč 6 250 Kč bez DPH

Detektor oxidu uhličitého KIMO AQ110

Ruční analyzátor koncentrace CO2 (oxidu uhličitého) je profesionální přístroj na zjišťování kvality vzduchu v místnostech, kancelářích, sklenících, vinných sklepích, farmách apod.
12 900 Kč 10 750 Kč bez DPH

Multifunkční přístroj pro měření kvality ovzduší KIMO HQ210

Digitální multifunkční přístroj KIMO HQ210 je profesionální multifunkční přístroj pro měření vlhkosti, teploty, teploty rosného bodu a kvality ovzduší (měření CO a CO2). Ke přístroji KIMO HQ210 lze také připojit modul ke sledování klimatických podmínek a intenzity osvětlení. Pomocí všesměrové speciální sondy OMNI je možné měřit i nízké rychlosti vzduchu (tah).
18 360 Kč 15 300 Kč bez DPH

Datalogger - záznamník KIMO KCC320

Záznamník teploty, vlhkosti, atmosférického tlaku a CO2. Měření až 4 parametrů současně. Bluetooth modul v přístroji. Komunikace s APLIKACÍ v mobilu / tabletě.
15 720 Kč 13 100 Kč bez DPH

Analyzátor měření kvality vzduchu SI-AQ PRO

Ruční analyzátor pro měření koncentrace různých plynných složek a jiných veličin charakterizujících kvalitu vzduchu ve vnitřním prostředí. Může měřit následující parametry: koncentrace CO, CO2, NO2, H2S, formaldehyd, SO2, relativní vlhkost a teplotu vzduchu, diferenční a barometrický tlak.
Cena na vyžádání

Analyzátor měření kvality vzduchu SI-AQ Expert

Analyzátor SI-AQ Expert je multifunční přístroj na měření koncentrace různých plynných složek a jiných veličin charakterizujících kvalitu vzduchu ve vnitřním prostředí. Může měřit následující parametry: koncentraci VOC, O2, CO, CO2, NO2, formaldehyd, H2S, SO2, O3 / (zón), relativní vlhkost a teplotu vzduchu, diferenční a barometrický tlak.
Cena na vyžádání

Analyzátor měření kvality vzduchu SI-AQ Comfort

Ruční analyzátor kvality vzduchu SI-AQ Comfort je určen pro měření základních parametrů charakterizujících kvalitu vzduchu v budovách. Může měřit následující parametry: koncentrace CO, CO2, relativní vlhkost a teplotu vzduchu, diferenční a barometrický tlak.
Cena na vyžádání

Monitor kvality vzduchu - AQM CO2

Měřič kvality vzduchu - koncentrace CO2, teploty a relativní vlhkosti určený pro monitoring ve vnitřních prostorách jako školy, kanceláře, restaurace, skleníky apod. Koncentrace oxidu uhličitého (CO2) je indikována v barvách semaforu podle mezinárodní normy pro kvalitu vnitřního prostředí. Dodáván jako stolní nebo nástěnná verze.
Novinka!
4 680 Kč 3 900 Kč bez DPH
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info