CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na
Dado Lab

Multifunkční digitální mikromanometer ST2

Cena na vyžádání

Detailní popis výrobku

Mikromanometer Dadolab ST2 je navržen na komplexní měření a monitorování rychlosti, teploty a objemového průtoku vzduchu a spalin v potrubích, hlavně při měření emisí ze zdrojů znečišťování ovzduší. Měření se provádí s použitím různých typů Pitotovou a Prandtlových sond. Měření teploty plynu se provádí s připojeným termočlánkem typu K.
 
Mikromanometer ST2 má zabudované i funkce pro výpočet šech potřebných parametrů pro měření rychlostního profilu v potrubích pro účely emisních měření, jak výpočet a rozmístění měřicích bodů, výpočet hustoty a vlhkosti plynu podle normy EN 13284: 2017. Navíc přístroj má v sobě zabudovaný inklinometer na zjišťování odklonu proudu plynu od osy potrubí v jednitlivých měřicích bodech.
 
V kombinaci s vhodnou manuální odběrovou jednotkou, např. QB1 od firmy Dadolab a s dalším potřebným příslušenstvím může ST2 vytvořit kompletní odběrovou aparaturu pro izokinetickému měření emisí podle EN 13284. Mikromanometer totiž dokáže na základě změřených a vypočtených emisních údajů vypočítat izokinetický průtok pro manuální nastavení na odběrové jednotce pro každý odběrový bod.

      

Stáhněte si dokumentaci k výrobku

Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Potřebujete poradit?
Kontaktujte našeho manažera daného produktu a my se Vám pokusíme v co nejkratším čase ozvat zpět.
Viliam Demko
Manažer produktu
+421 907 992 078
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info