Měřící přístroje | Meratex

CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Novinky v nabídce

Access Point Mobile - internetový modul pro dataloggery AiroSensor

Internetový Access Point Mobile slouží ke spojení wireless dataloger Airo Sensor se Službou Sense Anywhere na Cloudu. Modul je umístěn ve vozidle, připojení na internet pomocí 2G / 3G / 4G sítě.
Novinka!
15 780 Kč 13 150 Kč bez DPH

Anemometr rýchlosti a směru větru WM44-EVO s vrtulovou sondou

Anemometr WM44-EVO od firmy IED electronics je navržen pro měření rychlosti a směru větru. Zobrazovací jednotka má krytí IP65. Anemometr má výstup 4-20 mA. 2 x vstup pro anemometrické sondy.
Novinka!
Cena na vyžádání

Aparatúra na měření TZL

Základní aparatúra DADOLAB ST-5 - je navržena na odběr tuhých znečišťujících látek (TZL) v souladu s normami ISO 9096 a EN 13284. Odberová izokinetická jednotka DADOLAB ST-5 představuje nejmodernější stav techniky na trhu.
Novinka!
Cena na vyžádání

Aparatura pro měření PCDD / F - dioxinů

Odběrová aparatura ST5-EVO je speciálně navržena pro dlouhodobé odběry vzorků pro stanovení koncentrace PCDD / F (dioxinů a furanů) na spalovnách odpadů. Aparatura je konstruována v souladu s požadavky pro filtračně-kondenzační metodu podle mezinárodní normy EN 1948-1.
Novinka!
Cena na vyžádání

Aparatura pro měření těžkých kovů

Aparatura je navržena k provádění automatických izokinetických měření koncentrace těžkých kovů podle norem pro spalovny odpadů, odběr vzorku hlavní skupiny kovů (As, Ni, Cd, Co, Pb, Cr, Cu, Mn, Sb, Tl a V) podle referenční normy EN 14385 a Hg (norma EN 13211).
Novinka!
Cena na vyžádání

Bezdrátový převodník NOVUS RHT AIR

Bezdrátový převodník NOVUS RHT-AIR je plně bezdrátové řešení pro měření teploty a vlhkosti na dlouhé vzdálenosti. Převodník umožňuje konfiguraci a čtení parametrů prostřednictvím bezdrátové sítě až do vzdálenosti 1 km.
Novinka!
Cena na vyžádání

Centrální jednotka Gas Sense GA-220-1-6

Centrální jednotka s 1 nebo 6 digitálními vstupy. Zabudovatelná do panelu. 2x alarmový výstup, relé výstup. Vizuální a zvuková signalizace alarmu. Funkce TEST a RESET. Certifikace ATEX.
Novinka!
Cena na vyžádání

Centrální jednotka Gas Sense GA-ADR

Centrální jednotky GA-220 jsou ATEX certifikovány pro použití ve výbušném prostředí a v kombinaci s detektory řady GS-220 jsou vhodné do prostředí Ex 2 II G Ex ia IIC T5.
Novinka!
Cena na vyžádání

Centrální jednotka Gas Sense GA300

Centrální jednotka pro připojení 1-4 detektorů s analogovým výstupem. Tlačítko TEST a RESET. Montáž na DIN lištu. Zvukový a světelný alarm.
Novinka!
Cena na vyžádání

Chladič - Cooling Jacket Optris

Slouží k ochraně infračervené kamery před vysokou okolní teplotou až do +315 ° C.
Novinka!
Cena na vyžádání

Detekční systém - EIGHTGATE

Detekční systém s centrální jednotkou s možnost připojit 1-8 detektorů CH4, CO, LPG a benzínových par (využití v podzemních parkovištích). Centrální jednotka s krytím IP44. Možnost nastavení různých stupňů alarmu pomocí relé výstupy.
Novinka!
Cena na vyžádání

Detekční systém - MULTIGATE

Detekční systém MULTIGATE umožňuje připojit až 32 periferních zařízení prostřednictvím komunikačního protokolu S-BUS do vzdálenosti až 1000 m. Systém umožňuje připojit vzdálené detektory na monitorování CH4, CO, LPG a benzínových par.
Novinka!
Cena na vyžádání
1 2 3 ... 8 další >
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Akce a novinky
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info