CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Převodníky RS485

Převodník teploty a vlhkosti NOVUS RHT-RS485

Převodník teploty NOVUS RHT-485 je přesný a stabilní převodník teploty a vlhkosti určený pro komunikaci přes protokol Modbus RS485, operující jako Slave. Prostřednictvím bezplatného softwaru DigiConfig lze nakonfigurovat všechny funkce převodníku a také provádět diagnostiku na dálku.
Akce! -44%
3 396 Kč 2 830 Kč bez DPH

Bezdrátový převodník NOVUS RHT AIR

Bezdrátový převodník NOVUS RHT-AIR je plně bezdrátové řešení pro měření teploty a vlhkosti na dlouhé vzdálenosti. Převodník umožňuje konfiguraci a čtení parametrů prostřednictvím bezdrátové sítě až do vzdálenosti 1 km.
Cena na vyžádání

Síťový extender NOVUS AirGate Modbus

AirGate Modbus je brána speciálně navržena na vybudování bezdrátové sítě snímačů. Může být použit jako MODBUS 485 síťový extender a nabízí flexibilitu a rozšířené možnosti pro různé sítě.
Cena na vyžádání

Převodník NOVUS DigiRail-2A

Série převodníků DigiRail s MODBUS RTU komunikačním rozhraním poskytuje snadný způsob pro sběr analogových a digitálních signálů to nadřazených centrálních systémů. Dva univerzální vstupy pro analogové signály mohou být konvertovány na digitální signály a propojeny do sítě MODBUS RTU
4 728 Kč 3 940 Kč bez DPH
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info