CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Prevodníky vlhkosti

Převodník vlhkosti slouží pro kontinuální měření vlhkosti v procesu a na převod vlhkosti na analogový signál 4 až 20 mA nebo 0 až 10 V. Tento signál je možné dále zpracovat na PLC počítači nebo v měřicí ústředně.

V naší nabídce můžete najít převodníky vlhkosti s různými měřícími sondami podle specifického druhu použití.

Zobrazit více

Převodník vlhkosti TH110 se zabudovanou sondou

Převodníky vlhkosti a teploty TH110 se zabudovanou sondou a s analogovým výstupem KIMO TH100 jsou určeny pro měření a regulaci parametrů klimatu v chladírenských a klimatizačních systémech a v průmyslu.
Cena na vyžádání

Převodník vlhkosti TH110 se sondou a kabelemm

Převodníky vlhkosti a teploty se sondou s kabelem a s analogovým výstupem KIMO TH110 je určen k měření a regulaci parametrů klimatu v chladírenských a klimatizačních systémech a v průmyslu.
Cena na vyžádání

Převodník vlhkosti TH110 so sondou do potrubí

Převodník vlhkosti a teploty se sondou do potrubí a analogovým výstupem KIMO TH110 je určen k měření a regulaci parametrů klimatu v chladírenských a klimatizačních systémech a v průmyslu.
Cena na vyžádání

Převodník vlhkosti KIMO TH210-R

Převodníky vlhkosti a teploty s alarmem a analogickým výstupem KIMO TH210-R jsou určeny pro měření a regulaci parametrických klimatů v chladiarenských a klimatizačních systémech a v průmyslu.
Cena na vyžádání

Multifunkční převodník KIMO C310

Multifunkční převodník C310 je navržen pro měření tlaku, rychlosti a průtoku vzduchu a plynu, vlhkosti a teploty v místnostech nebo v potrubích. Umožňuje zobrazit na displeji až 5 měřených parametrů současně, má 4 analogové výstupy 4-20 mA nebo 0-10 V, 4 relé výstupy, které se mohou přiřadit ke různým parametrům.
Cena na vyžádání

Převodník teploty a vlhkosti NOVUS RHT-RS485

Převodník teploty NOVUS RHT-485 je přesný a stabilní převodník teploty a vlhkosti určený pro komunikaci přes protokol Modbus RS485, operující jako Slave. Prostřednictvím bezplatného softwaru DigiConfig lze nakonfigurovat všechny funkce převodníku a také provádět diagnostiku na dálku.
Akce! -44%
3 396 Kč 2 830 Kč bez DPH

Bezdrátový převodník NOVUS RHT AIR

Bezdrátový převodník NOVUS RHT-AIR je plně bezdrátové řešení pro měření teploty a vlhkosti na dlouhé vzdálenosti. Převodník umožňuje konfiguraci a čtení parametrů prostřednictvím bezdrátové sítě až do vzdálenosti 1 km.
Cena na vyžádání
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info