CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Programovatelné pokojové termostaty

Programovatelný termostat Seitron Freetime EVO

Digitální týdenní programovatelný termostat Freetime EVO se vyznačuje velmi jednoduchým ovládáním a skvělým designem.
Akce! -20%
1 872 Kč 1 560 Kč bez DPH

Programovatelný termostat Seitron Freetime Plus

Digitální denní programovatelný termostat Freetime Plus se vyznačuje velmi jednoduchým ovládáním. Umožňuje nastavit denní a noční teplotu mechanicky pomocí kolíků. Detektor je napájen ze dvou tužkových baterií.
Akce! -41%
1 320 Kč 1 100 Kč bez DPH

Programovatelný týdenní termostat Seitron Magictime Plus

Seitron magičtí Plus je bateriově napájený týdenní termostat, který slouží k regulaci pokojové teploty. Regulace teploty je možná ve 3 režimech - komfortní, ekonomický a OFF / ochrana proti zamrznutí. Regulátor může být použit v režimu topení nebo chlazení.
2 460 Kč 2 050 Kč bez DPH

Programovatelný týdenní termostat Seitron Bluetime

Seitron Bluetit je bateriově napájený týdenní termostat, který slouží k regulaci pokojové teploty. Regulace teploty je možná ve 3 režimech - komfortní, ekonomický a OFF / ochrana proti zamrznutí. Regulátor může být použit v režimu topení nebo chlazení. Zařízení může být použito v systémech určených pro vytápění nebo chlazení.
2 496 Kč 2 080 Kč bez DPH

Programovatelný termo-hydrostat Seitron Hygros

Seitron T.Hygros je týdenní programovatelný termo-hydrostat, který slouží k regulaci teploty a vlhkosti vzduchu v místnosti. Umožňuje nastavení regulace ve 3 režimech - Komfortní, ekonomického a OFF / ochrana proti zamrznutí. Výpočet rosného bodu.
4 416 Kč 3 680 Kč bez DPH
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info