CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Solenoidní ventily

Bezpečnostní solenoidní ventily plynu slouží k regulaci přívodu plynu při výskytu alarmu detekovaným detektorem. Elektromagnetické ventily jsou určeny pro detekční systémy úniku plynu. Pří výskytu alarmu solenoidní ventil uzavře přívod plynu ke spalovacímu zařízení. Solenoidní ventily se také používají jako automatický bezpečnostní uzávěr hlavního přívodu plynu při havarijním úniku.

V naší nabídce můžete najít různé solenoidní ventily o různích velikostech. Standardně se ventily dodávají s logikou tzv. normálně otevřené (otevřený bez napájení). Pro vyšší bezpečnost je možné dodat i normálně zavřené (otevřený pri napájení). 

Zobrazit více

Solenoidní plynový ventil EVGPAFM - DN15(G1/2")

Bezpečnostní solenoidní ventil určený pro detekční systémy úniku plynu. Ventil je napájen z detektoru / centrální jednotky a při výskytu alarmu (únik plynu) uzavře přívod plynu ke spalovacímu nebo jinému zařízení. Závit G1 / 2 ", ventil normálně otevřený. Krytí IP65, materiál mosaz.
1 524 Kč 1 270 Kč bez DPH

Solenoidní plynový ventil EVGPAFM - DN20(G3/4")

Bezpečnostní solenoidní ventil určený pro detekční systémy úniku plynu. Ventil je napájen z detektoru / centrální jednotky a při výskytu alarmu (únik plynu) uzavře přívod plynu ke spalovacímu nebo jinému zařízení. Závit G3 / 4 ", ventil normálně otevřený. Krytí IP65, materiál mosaz.
1 524 Kč 1 270 Kč bez DPH

Solenoidní plynový ventil EVGPAFM - DN25(G1")

Bezpečnostní solenoidní ventil určený pro detekční systémy úniku plynu. Ventil je napájen z detektoru / centrální jednotky a při výskytu alarmu (únik plynu) uzavře přívod plynu ke spalovacímu nebo jinému zařízení. Závit G1 ", ventil normálně otevřený. Krytí IP65, materiál mosaz.
1 986 Kč 1 655 Kč bez DPH

Solenoidní plynový ventil EVGNAFM - DN32(G1 1/4")

Bezpečnostní solenoidní ventil určený pro detekční systémy úniku plynu. Ventil je napájen z detektoru / centrální jednotky a při výskytu alarmu (únik plynu) uzavře přívod plynu ke spalovacímu nebo jinému zařízení. Závit G1 1/4 ", ventil normálně otevřený. Krytí IP65, materiál mosaz.
3 000 Kč 2 500 Kč bez DPH

Solenoidní plynový ventil EVGNAFM - DN40(G1 1/2")

Bezpečnostní solenoidní ventil určený pro detekční systémy úniku plynu. Ventil je napájen z detektoru / centrální jednotky a při výskytu alarmu (únik plynu) uzavře přívod plynu ke spalovacímu nebo jinému zařízení. Závit G 1 1/2 ", ventil normálně otevřený. Krytí IP65, materiál mosaz.
3 312 Kč 2 760 Kč bez DPH

Solenoidní plynový ventil EVGNAFM - DN50(G2")

Bezpečnostní solenoidní ventil určený pro detekční systémy úniku plynu. Ventil je napájen z detektoru / centrální jednotky a při výskytu alarmu (únik plynu) uzavře přívod plynu ke spalovacímu nebo jinému zařízení. Závit G2 ", ventil normálně otevřený / zavřený. Krytí IP65, materiál mosaz.
4 260 Kč 3 550 Kč bez DPH
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info