CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Bezdrátové měření se záznamem

Zvýhodněná sada AiroSensor T ER + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrátového dataloggeru (záznamníku) na měření teploty AiroSensor T RH se zabudovanou anténou pro přenos dat z větších vzdáleností + Access Point na propojení dataloggerů na Cloud + 2 kredity
10 920 Kč 9 100 Kč bez DPH

Záznamník teploty (datalogger) AiroSensor T

Bezdrátový datalogger - záznamník určený pro dlouhodobé měření teploty. Ukládání dat na Cloud pomocí modulu Acces Point připojeného na internet. Přístup k údajům přes web z jakéhokoli zařízení. Jednoduchá instalace.
4 200 Kč 3 500 Kč bez DPH

Záznamník teploty a vlhkosti (datalogger) AiroSensor TRH

Bezdrátový datalogger - záznamník určený pro dlouhodobé měření teploty a vlhkosti. Ukládání dat na Cloud pomocí modulu Acces Point připojeného na internet. Přístup k údajům přes web z jakéhokoli zařízení. Jednoduchá instalace.
4 680 Kč 3 900 Kč bez DPH

Záznamník teploty (datalogger) AiroSensor T ER

Bezdrátový datalogger - záznamník určený pro dlouhodobé měření teploty se zabudovanou anténou pro komunikaci na větší vzdáleností.
4 680 Kč 3 900 Kč bez DPH

Záznamník teploty a vlhkosti (datalogger) AiroSensor TRH ER

Bezdrátový datalogger - záznamník určený pro dlouhodobé měření teploty a vlhkosti se zabudovanou anténou pro komunikaci na větší vzdálenosti.
5 160 Kč 4 300 Kč bez DPH

Access Point - internetový modul pro dataloggery AiroSensor

Internetový Access Point je ekonomický a spolehlivé plug and play zařízení, které spojuje wireless datalogery Airo Sensor se Službou Sense Anywhere na Cloudu.
5 940 Kč 4 950 Kč bez DPH

Zvýhodněná sada AiroSensor T + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrátového dataloggeru (záznamníku) na měření teploty AiroSensor T + Access Point na propojení dataloggerů na Cloud + 2 kredity
10 620 Kč 8 850 Kč bez DPH

Zvýhodněná sada AiroSensor TRH + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrátového dataloggeru (záznamníku) pro měření teploty a vlhkosti AiroSensor TRH + Access Point na propojení dataloggerů na Cloud + 2 kredity
11 076 Kč 9 230 Kč bez DPH

Zvýhodněná sada AiroSensor TRH ER + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrátového dataloggeru (záznamníku) pro měření teploty a vlhkosti AiroSensor T RH ER se zabudovanou anténou pro přenos dat z větších vzdáleností + Access Point na propojení dataloggerů na Cloud + 2 kredity
11 100 Kč 9 250 Kč bez DPH
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info