CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Záznamníky teploty pro monitoring teploty při přepravě a skladování vakcín COVID-19

Firma SenseAnywhere se specializuje na plně automatizovaný monitoring teploty pro farmaceutický průmysl již několik let. Datalogery AeroSensors v kombinaci se speciální smart sondou Pt100 budou používány k zajištění spolehlivé distribuce a skladování dlouho očekávaných vakcín na COVID-19 po celé Evropě.

Bezproblémový transport

Bezproblémový transport s použitím mobilních přístupových bodů (access points) SenseAnywhere nainstalovaných ve skladech výrobce, distribučních centrech a v přepravních vozidlech umožní 24/7 monitoring teploty kontejnérů s vakcínami v reálném čase. AiroSensor automatizovaně přenáší naměřené údaje na Cloud kdekoli se nachází v dosahu sítě bez zásahu obsluhy.

Vysoce přesný monitoring teploty

Datalogery teploty splňují nejpřísnější požadavky normy EN12830: 2018 pro třídu přesnosti 0,2. Měřicí zařízení je kalibrované pro zajištění velmi spolehlivého monitoringu teplotně citlivých vakcín. Kombinace dataloger AiroSensor se sondou Pt100 zajistí záznamy dvou teplot, teploty okolního prostředí a ultranízké teploty samotných vakcín, což umožní vypočítat jak dlouho může kontejner zůstat v dovoleném teplotním rozmezí při daných podmínkách.

Zobrazit více

Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Filtr
Snímač
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info