CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na
Sense Anywhere

Zvýhodnená sada AiroSensor T + Access Point + 2 kredity

Sada AiroSensor T
Na skladě
Počet ks skladem:
1 ks
Sklad KOŠICE
Datum aktualizace: 12.8.2022
10 620 Kč s DPH 8 850 Kč bez DPH
   

Detailní popis výrobku

Zvýhodněná sada sestáva z:

  • 1x AiroSensor T - bezdrátový datalogger teploty -více informací ZDE
  • 1x Access Point - Indoor - na připojení dataloggeru na Cloud - více informací ZDE
  • 2 kredity - předplatné pro spravování údajů na Cloudu

Cenové zvýhodnění 920 Kč! Maximálně 1 zvýhodněná sada pro 1 zákazníka. Kontaktuje nás, vysvětlíme jak to funguje.

Datalogger AiroSensor T je moderní řešení pro bezdrátové měření teploty s přístupem ke měřícím reportům kdykoliv a z jakéhokoli zařízení připojeného na internet. Pro vytvoření monitorovací sítě je třeba jeden nebo více dataloggerů a jeden a více Acces pointůModul Access point se připojí do nejbližší internetové přípojky (dodaným) UTP kabelem a také se připojí přes adaptér na napájení. Tento modul automaticky rozpozná všechny dostupné dataloggery v rádiovém dosahu a komunikuje s nimi. V pravidelných časových intervalech posílá Access point naměřené údaje do cloudu. Pro rozsáhlejší prostory lze použít více modulů Access point, které sbírají údaje každý ve svém dosahu ke datalogerům. Access pointy pak posílají všechny shromážděné údaje na Cloud. Každý dataloger má na sobě QR kód, který lze přečíst smartphonem a tak vidět okamžité měřené hodnoty (dataloger nemá displej). Dataloger má zabudovanou baterii s celoživotní výdrží, což je 10 let. Baterii nelze vyměnit a dataloger musí vyměnit za nový. Dataloggery není nutné obsluhovat, mazat údaje, konfigurovat, připojovat ke PC apod., Vše probíhá automaticky bez starostí přes internetovou komunikaci.

Internetový modul Access Point je určen pro připojení dataloger Airo Sensor na Cloud. Wireless komunikace mezi dataloger a modulem Access Point je dvoucestná. Dataloger automaticky rozpozná Access Point na kterémkoliv místě a posílá data do centrální databáze, která pošle potvrzení úspěšného přijetí. Po obdržení potvrzení se zpráva vymaže z paměti dataloger. Modul Access point se připojí do nejbližší internetové přípojky (dodaným) UTP kabelem a také se připojí přes adaptér na napájení. Maximálně 1 zvýhodněná sada pro 1 zákazníka.

Stáhněte si dokumentaci k výrobku

Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Potřebujete poradit?
Kontaktujte našeho manažera daného produktu a my se Vám pokusíme v co nejkratším čase ozvat zpět.
Viliam Demko
Manažer produktu
+421 905 981 084
Podobné produkty
1 860 Kč 1 550 Kč bez DPH
7 440 Kč 6 200 Kč bez DPH
Cena na vyžádání
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info