CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Dataloggery - záznamníky

Dataloggery - záznamníky slouží k monitorování a záznam různých parametrů prostředí s možností dalšího zpracování naměřených dat, jako například sledování trendu teploty, vlhkosti, tlaku, intizity osvětlení, proudu, napětí a pod. a jejich archivace pro pozdější prokázání kvality prostředí.
 
Záznamníky - dataloggery nevyžadují externí síťové napájení, mají lithiovou baterii s dlouhodobou životností. Konfigurace dataloggerů se provádí prostřednictvím softwaru KILOG, kde se nastaví intervaly ukládání, alarmy a celková doba měřící kampaně. Stažené údaje lze archivovat ve formě grafu a tabulky nebo exportovat pro další zpracování nebo distribuci.

Zobrazit více

Dataloggery - záznamníky série KISTOCK 50 jsou určeny pro měření a záznam teploty a vlhkosti v potravinářském,

farmaceutickém průmyslu nebo všude tam kde je třeba monitorovat teplotu a vlhkost. Dataloggery série 50 mají standardně zabudovaný displej, kde je možné vidět měřenou hodnotu. Malé rozměry dataloggeru a jeho kompaktnost (na výšku pouhých 6 cm) umožňují monitorovat teplotu a vlhkost ve ztížených podmínkách. Na zadní straně se nachází magnet a tak je možné datalogger připnout na kovovou stěnu.

Výdrž baterie je až 500 dní a zázamník umožňuje uložit až 16 000 údajů do paměti. Konfigurace a stahování dat probíhá přes volně stažitelný program KILOG Lite (v češtině). Záznamníky série 50 sĺňajú požadavek referenční normy EN-12830.

Dataloggery - záznamníky série KISTOCK 120 jsou určeny hlavně pro měření a zázam teploty při přepravě zboží nebo
všude tam kde je třeba dlouhodobě monitorovat teplotu a vlhkost (sklady, chladničky a podobně). Záznamníky mají zabudovaný USB konektor v těle přístroje, který umožňuje rychlou konfiguraci a stahování dat prostřednictvím PDF formátu.

Série dataloggerů KISTOCK 120 byla navržena pro efektivní, přesné a rychlé měření. Používání dataloggeru je jednoduché. Na zadní straně se nachází magnet pomocí kterého můžete přístroj upevnit na kovovou stěnu.

Ideální pro měření teploty a vlhkosti při přepravě potravin (teplé i studené). Zázamníky série 120 splňují požadavek normy EN-12830.


Teplota / Vlhkost / Světlo / Proud - Napětí / Impluzy / Tlak vody

Dataloggery - záznamníky série KISTOCK 220 jsou určeny pro měření a záznam různých parametrů prostředí buď pomocí interního snímače nebo externí sondy. Dataloggery série 220 umožňují připojit až dvě externí sondy a tak měřit až 5 parametrů současně.

Záznamníky mají přípravu pro uchycení na zeď pomocí uzamykatelného držáku. Životnost baterie je až 4 roky. Datalogger umožňuje nastavit dva vizuální alarmy, které indikují podkročení - překročení nastavených hodnot.

Datalogger má vstup pro různé sondy podle specifického použití. Hodí se hlavně pro tyto aplikace - větrání a klimatizace, vytápění, zemědělství a potravinářství.

Dokumenty ke stažení

Záznamník teploty (dataloger) KIMO KT50

Novinka v nabídce. Nový typ dataloggeru - záznamníku teploty KIMO KT50. Určený k měření a záznam teploty v chladničkách, mrazničkách, skladech apod. Měřicí rozsah -40 až + 70 ° C. Bezplatný software.
2 232 Kč 1 860 Kč bez DPH

Záznamník teploty a vlhkosti (dataloger) KIMO KH50

Novinka v nabídce. Nový typ dataloggeru - záznamníku teploty a vlhkosti KIMO KH50. Určený k měření a záznam teploty a vlhkosti. Měřicí rozsah -20 až + 70 ° C a 5 až 95% RV. Bezplatný software.
3 360 Kč 2 800 Kč bez DPH

Mini záznamník teploty KT20

Mini záznamník teploty KT20 je určen pro měření a záznam teploty v chladničkách, mrazničkách, skladech, laboratořích apod. Měřicí rozsah -40 až +80 ° C, IP67.
1 860 Kč 1 550 Kč bez DPH

Datalogger - záznamník KIMO KT120

Záznamník teploty (datalogger) KT-120 je určen pro měření a záznam teploty v místnostech, skladech, lednicích, mrazničkách, kancelářích a pod. Kapacita paměti pro 50 000 záznamů. Kompaktní rozměr. Bezplatný software.
3 204 Kč 2 670 Kč bez DPH

Datalogger - záznamník KIMO KH120

Záznamník teploty a vlhkosti (datalogger) KH120 je určen pro měření a záznam teploty a vlhkosti. Kapacita paměti pro 50 000 záznamů. Kompaktní rozměr. Bezplatný software.
4 380 Kč 3 650 Kč bez DPH

Datalogger - záznamník KIMO KH220

Záznamník teploty a vlhkosti KH220 je určen pro dlouhodobý záznam teploty, vlhkosti, intenzity osvětlení a dalších parametrů. Ke dataloggeru lze připojit jednu externí sondu. Kapacita paměti je 1 mil. údajů.
7 440 Kč 6 200 Kč bez DPH

Datalogger - záznamník KIMO KT220

Záznamník teploty (datalogger) KT220 je určen pro měření a záznam teploty a dalších parametrů. Datalogger umožňuje připojit jednu externí sondu. Kapacita paměti pro 1 mil. záznamů.
4 176 Kč 3 480 Kč bez DPH

Datalogger - záznamník KIMO KTT220 - vstup pro termočlánky

Záznamník teploty KTT220 je určen pro měření a záznam teploty. Datalogger ma 2 vstupy pro termočlánky typu K, J, T.
5 160 Kč 4 300 Kč bez DPH

Teploměr se záznamem KIMO KTT220 - sada pro servis vytápění

Sada - teploměr se záznamem KTT220 se dvěma teplotními sondami na potrubí je určena k měření teploty vody při vytápění, výstup z kotle a zpátečka. Speciální teplotní sondy se nasadí na potrubí a teploměr se dvěma vstupy může dlouhodobě měřit a zaznamenávat teplotu trubek. Sada obsahuje teploměr KTT220 a 2 sondy na potrubí.
9 552 Kč 7 960 Kč bez DPH

Datalogger - záznamník KIMO KT320

Záznamník teploty (datalogger) KT320 je určen pro měření teploty (interní senzor) a dalších paremetry. Datalogger má 2x externí vstup pro externí sondy. Bluetooth v přístroji. Komunikace s APLIKACÍ v mobilu.
7 380 Kč 6 150 Kč bez DPH

Datalogger - záznamník KIMO KTT320 - vstup pro termočlánky

Záznamník teploty (datalogger) KT320 je určen pro měření a záznam teploty. Datalogger má 4 vstupy pro termočlánky typu K, J, T, S. BLUETOOTH v přístroji. Komunikace s APLIKACÍ v mobilu / tabletě.
11 280 Kč 9 400 Kč bez DPH

Datalogger - záznamník KIMO KPA320

Záznamník teploty, vlhkosti a atmosférického tlaku. Měření až 3 parametrů současně. Bluetooth v přístroji. Komunikace s APLIKACÍ v mobilu / tabletě.
9 552 Kč 7 960 Kč bez DPH
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Filtr
Snímač
Počet kanálů
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info