CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Převodníky rýchlosti vzduchu

Převodník rychlosti slouží pro kontinuální měření rychlosti a průtoku plynu proudícího v potrubí prostřednictvím anemometrickej sondy. Výstupní analogový signál 4 až 20 mA nebo 0 až 10 V je možné dále zpracovat v měřicí ústředně nebo PLC počítači.

Zobrazit více

Převodník rychlosti KIMO CTV110 s externí sondou

Převodník CTV110 je přístroj pro měření rychlosti a teploty s použitím anemometrickej sondy s horkým vláknem. Výstupní signál 4-20 mA nebo 0-10 V je možné přivést na vzdálenou zobrazovací jednotku nebo do dataloger. Vhodné pro kontrolu proudění v potrubích nebo kabinách.
Cena na vyžádání

Převodník rychlosti KIMO CTV110 se sondou do potrubí

Převodník CTV110 měří rychlost a teplotu s použitím anemometrickej sondy s horkým vláknem. Výstupní signál 4-20 mA nebo 0-10 V je možné přivést na vzdálenou zobrazovací jednotku nebo do dataloger. Vhodné pro kontrolu proudění v potrubích nebo kabinách.
6 300 Kč 5 250 Kč bez DPH

Převodník rychlosti KIMO CTV210

Převodník rychlosti CTV 210 je inteligentní přístroj na snímání rychlosti a teploty pomocí připojené anemometrickej sondy s instalací v potrubí nebo v prostoru. Vhodný pro kontrolu proudění v potrubích nebo čistých místnostech.
Cena na vyžádání

Multifunkční převodník KIMO C310

Multifunkční převodník C310 je navržen pro měření tlaku, rychlosti a průtoku vzduchu a plynu, vlhkosti a teploty v místnostech nebo v potrubích. Umožňuje zobrazit na displeji až 5 měřených parametrů současně, má 4 analogové výstupy 4-20 mA nebo 0-10 V, 4 relé výstupy, které se mohou přiřadit ke různým parametrům.
Cena na vyžádání
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info