CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Záznamníky teploty pro monitoring teploty při přepravě a skladování vakcín COVID-19

Firma SenseAnywhere se specializuje na plně automatizovaný monitoring teploty pro farmaceutický průmysl již několik let. Datalogery AeroSensors v kombinaci se speciální smart sondou Pt100 budou používány k zajištění spolehlivé distribuce a skladování dlouho očekávaných vakcín na COVID-19 po celé Evropě.

Bezproblémový transport

Bezproblémový transport s použitím mobilních přístupových bodů (access points) SenseAnywhere nainstalovaných ve skladech výrobce, distribučních centrech a v přepravních vozidlech umožní 24/7 monitoring teploty kontejnérů s vakcínami v reálném čase. AiroSensor automatizovaně přenáší naměřené údaje na Cloud kdekoli se nachází v dosahu sítě bez zásahu obsluhy.

Vysoce přesný monitoring teploty

Datalogery teploty splňují nejpřísnější požadavky normy EN12830: 2018 pro třídu přesnosti 0,2. Měřicí zařízení je kalibrované pro zajištění velmi spolehlivého monitoringu teplotně citlivých vakcín. Kombinace dataloger AiroSensor se sondou Pt100 zajistí záznamy dvou teplot, teploty okolního prostředí a ultranízké teploty samotných vakcín, což umožní vypočítat jak dlouho může kontejner zůstat v dovoleném teplotním rozmezí při daných podmínkách.

Zobrazit více

Záznamník teploty (datalogger) AiroSensor EXT

Bezdrátový datalogger - záznamník určený pro dlouhodobé měření teploty. Jednoduchá instalace. Speciální externí sonda do -200 ° C! Vhodné pro monitorování teploty při skladování a přepravě vakcín - COVID19.
8 664 Kč 7 220 Kč bez DPH

Záznamník teploty (datalogger) AiroSensor T ER

Bezdrátový datalogger - záznamník určený pro dlouhodobé měření teploty se zabudovanou anténou pro komunikaci na větší vzdáleností.
4 680 Kč 3 900 Kč bez DPH

Záznamník teploty (datalogger) AiroSensor T

Bezdrátový datalogger - záznamník určený pro dlouhodobé měření teploty. Ukládání dat na Cloud pomocí modulu Acces Point připojeného na internet. Přístup k údajům přes web z jakéhokoli zařízení. Jednoduchá instalace.
4 200 Kč 3 500 Kč bez DPH

Access Point - internetový modul pro dataloggery AiroSensor

Internetový Access Point je ekonomický a spolehlivé plug and play zařízení, které spojuje wireless datalogery Airo Sensor se Službou Sense Anywhere na Cloudu.
5 940 Kč 4 950 Kč bez DPH

Access Point Mobile - internetový modul pro dataloggery AiroSensor

Internetový Access Point Mobile slouží ke spojení wireless dataloger Airo Sensor se Službou Sense Anywhere na Cloudu. Modul je umístěn ve vozidle, připojení na internet pomocí 2G / 3G / 4G sítě.
15 780 Kč 13 150 Kč bez DPH

Zvýhodněná sada AiroSensor T + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrátového dataloggeru (záznamníku) na měření teploty AiroSensor T + Access Point na propojení dataloggerů na Cloud + 2 kredity
10 620 Kč 8 850 Kč bez DPH

Zvýhodněná sada AiroSensor T ER + Access Point + 2 kredity

Sada bezdrátového dataloggeru (záznamníku) na měření teploty AiroSensor T RH se zabudovanou anténou pro přenos dat z větších vzdáleností + Access Point na propojení dataloggerů na Cloud + 2 kredity
10 920 Kč 9 100 Kč bez DPH
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Filtr
Snímač
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info