CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Pitotové trubice - sondy

Pitotová trubice (sonda) je určena k měření rychlosti proudění plynu v potrubí s použitím mikromanometru (digitální manometr). V praxi se používají dva typy Pitotových trubic L a S. Jsou použitelné do teploty plynu až 800 ° C.

Pitotová trubice může mít zabudovaný termočlánek pro současné měření teploty plynu. Princip měření je založen na snímání diferenčního tlaku (rozdíl celkového a statického tlaku v potrubí) a výpočtu rychlosti podle Bernoulliho rovnice. V naší nabídce naleznete Pitotovou trubicí typu L a S různých délek.

Zobrazit více

Pitotova trubice typu L

Pitotovoa trubice typu L bez termočlánku typu K, splňuje normu ČSN ISO 10780 pro měření rychlosti plynu v potrubích.
2 520 Kč 2 100 Kč bez DPH

Pitotova trubice typu L s termočlánkem typu K

Pitotovoa trubice typu L s termočlánkem typu K, splňuje normu ČSN ISO 10780 pro měření rychlosti plynu v potrubích. Zabudovaný termočlánek umožňuje současně měřit i teplotu a tak kompenzovat rychlost na skutečný stav plynu.
7 680 Kč 6 400 Kč bez DPH

Pitotova trubice typu S s termočlánkem typu K

Pitotovou sonda typu S je určena pro měření rychlosti a průtoku plynu v potrubích, zvláště pokud je proudící plyn zaprášený nebo v plynu je vyšší koncentrace vodní páry. Zabudovaný termočlánek typu K (0 až +600 ° C).
17 100 Kč 14 250 Kč bez DPH
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info