CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Odběrové sondy

Pro zajištění izokinetického i neizokinetického vzorkování odpadního plynu nabízíme různé odběrové sondy vyrobené přesně podle požadavků příslušných referenčních norem. Izokinetické sondy mají vyměnitelné části, které jsou v kontaktu se vzorkem, takže podle příslušné metody měření lze použít INOX, titanové nebo skleněné komponenty. Tato variabilita snižuje investiční náklady na měřicí aparatury a umožňuje splnit požadavky referenčních norem na použité materiály při specifických měřeních, např. PCDD / F, těžké kovy. Sondy se dodávají v různých délkách od 0,5 m do 3 m.

Zobrazit více

Integrovaná izokinetická sonda

Integrovaná nevyhřívaná odběrná sonda je určena na standardní odběry TZL s použitím filtrace instack (v potrubí). Má zabudovanou Pitotovou sondu typu S a termočlánek K. Je vyrobena z INOX AISI 316 oceli s použitím do teploty až 800 ° C.
Cena na vyžádání

Vyhřívaná izokinetická sonda

Vyhřívaná odběrová sonda je určena na specifické izokinetické měření těžkých kovů, PCDD / F, HCl a HF na spalovnách odpadů i na odběry TZL v plynu s vysokou vlhkostí a kondenzovatelných částicemi. Umožňuje použít vyměnitelné vnitřní trubice.
Cena na vyžádání

Multifunkční digitální mikromanometer ST2

Mikromanometer Dadolab ST je navržen pro komplexní měření a monitorování rychlosti, teploty a objemového průtoku vzduchu a spalin v potrubích, hlavně při měření emisí ze zdrojů znečišťování ovzduší. Měření se provádí s použitím Pitotovou sond.
Cena na vyžádání
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info