CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Filtrační systémy

Pro zachycení tuhých znečišťujících látek za účelem stanovení hmotnostní koncentrace TZL nabízíme filtrační systémy zkonstruované podle platných referenčních norem. V držácích filtrů se používají membránové filtry s průměrem 37 nebo 47 mm, buď vyrobené ze skelných vláken (glass fibre) nebo z vláken křemičitého skla (quartz microfibre). Držáky filtrů mohou být vyrobeny z nerezu INOX, titanu nebo skla a použité podle použité metody měření.

Pro stanovení hmotnostních koncentrací frakcí PM10 a PM2,5 v tuhých znečišťujících látkách nabízíme filtrační systém - Impaktor PM10 / PM2,5 vyroben v souladu s referenční normou ISO 23210. Tento impaktor lze použít se standardními izokinetickými odběrovými sondami Dadolab s připojením adaptérů. 

Zobrazit více

Instack filtrační sada - filtrace v potrubí

Pro zachycení tuhých znečišťujících látek za účelem stanovení hmotnostní koncentrace TZL nabízíme filtrační systémy zkonstruované podle platných referenčních norem. V držácích filtrů se používají membránové filtry s průměrem 37 nebo 47 mm, buď vyrobené ze skelných vláken (glass fibre) nebo z vláken křemičitého skla (quartz microfibre).
Cena na vyžádání

Impaktorový zachycovač PM10 a PM2,5 - MSSI

Impaktorový separační systém PM10 a PM2,5 je určen pro instack filtraci a separaci tuhých emisí v třístupňovém impaktoru. Systém je navržen podle připravované normy ISO CD 23210 - impactors. Kompaktní kombinovaná konstrukce umožňuje současnou separaci PM10 + PM2,5.
Cena na vyžádání
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info