CZ SK
+421 907 992 078
Poradenství na

Analyzátory spalin - série NOVO

Analyátor spalin SEITRON NOVO reprezentuje nejnovější čtvrtou generaci přenosných analyzátorů spalin pro profesionální servis kotlů a měření emisí ze spalovacích zařízení. Nový design odráží nejnovější technologie pro pohodlnou obsluhu přístroje, zpracování a přenos měřicích reportů.
 
Nové zařízení bylo přepracováno aby uživateli poskytlo vylepšené a snadno použitelné prostředí. Analyzátor obsahuje velký 7" dotykový displej, který poskytuje maximální viditelnost všech informací spolu s rychlé a plynulé procházení.
 
Zachytávač kondenzátu byl zcela inovován, aby zaručil maximální výkon a snadnost údržby. Velké kontrolní okénko s podsvícenou LED diodou umožňuje uživateli rychle a velmi jednoduše kdykoli zkontrolovat hladinu kondenzátu a filtr.
 
Jedním ze zdrojů významného vylepšení analyzátoru spalin NOVO je nová, inovativní sonda pro odběr vzorku spalin. Namísto tří samostatných připojení pro teplotu, tah a spaliny se nyní používá jen jedno jednoduché připojení. Nové připojení umožňuje uživateli připojit sondu, aniž by musel přemýšlet nad připojením.

Zobrazit více

 

VLASTNOSTI

 

Novo 2

 

Novo 3

 

Novo 4S

 

Novo 4N

O2 snímač

CO/H2 snímač

NO snímač

-

NOx kalkulované

-

NO2 snímač

-

-

-

NOx TotalNOx(NO+NO2)

-

-

-

SO2 snímač

-

-

-

Sada se zabudovanou tiskárnou

Novo 2P

Novo 3P

Novo 4PS

Novo 4PN

 

Sada s externí bluetooth tiskárnou

 

Novo 2ST

 

Novo 3ST

 

-

 

-

Analyzátor spalin SEITRON NOVO 2

SEITRON NOVO reprezentuje nejnovější sérii analyzátorů spalin pro profesionální servis kotlů a měření emisí ze spalovacích zařízení. Model Seitron NOVO 2 má zabudované 2 měřící články. O2 + CO. Možnost rozšířit o 3 měřící článek.
47 700 Kč 39 750 Kč bez DPH

Analyzátor spalin SEITRON NOVO 3

SEITRON NOVO reprezentuje nejnovější sérii analyzátorů spalin pro profesionální servis kotlů a měření emisí ze spalovacích zařízení. Model Seitron NOVO 3 má zabudované 3 měřící články. O2 + CO + NO.
58 500 Kč 48 750 Kč bez DPH

Analyzátor spalin SEITRON NOVO 4S

SEITRON NOVO reprezentuje nejnovější sérii analyzátorů spalin pro profesionální servis kotlů a měření emisí ze spalovacích zařízení. Model Seitron NOVO 4S má zabudované 4 měřící články. O2 + CO + NO + SO2.
92 040 Kč 76 700 Kč bez DPH

Analyzátor spalin SEITRON NOVO 4N

SEITRON NOVO reprezentuje nejnovější sérii analyzátorů spalin pro profesionální servis kotlů a měření emisí ze spalovacích zařízení. Model Seitron NOVO 4S má zabudované 4 měřící články. O2 + CO + NO + NO2.
92 040 Kč 76 700 Kč bez DPH
Měřící přístroje
Kategorie
Kategorie
x
Určitě nepřehlédněte
Akce a novinky
Soubory cookies nám pomáhají zlepšovat naše služby. Pokračováním v procházení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies.
Více info